نقاط قوت خودمان را بشناسیم و بر آن ها تأکید کنیم. به خاطر تلاش ها و پیشرفت ها به خودمان پاداش دهیم و ستایش کنیم. وقتی به مانعی برخورد کردیم، با مهربانی و شفقت با خود رفتار کنیم. اهداف واقع بینانه و قابل دستیابی را تعیین کنیم و با خودباوری در کسب و کار تولید انواع دمنوش به موفقیت برسیم و پولدار شوم، به شما پیشنهاد می کنم که از محصولات دمنوش زیر آغاز کنید.
دمنوش به لیمو
برخی از افراد با توجه به اسم این گیاه فکر می کنند که به دمنوش به لیمو از خانواده مرکبات است که در ایران به تولید و کاشت می شود؛ اما این تصور درست نمی باشد و این گیاه یک درختچه کوچک گلدار است که تنها عطر و طعمی مشابه با مرکبات دارد.
این گیاه استفاده های گسترده ای مانند دمنوش دارد و برگهای آن حاوی پلی فنل بوده که یک آنتی اکسیدان قوی می باشد و می تواند از بدن انسان در برابر بیماریهای مختلف محافظت نماید.
اگر چه خواستگاه اصلی گیاه معطر به لیمو آمریکای جنوبی به ویژه کشورهای پرو و شیلی می باشد، اما این روزها مردم سراسر جهان از این گیاه استفاده می نمایند و حتی در مناطق گرمسیری آن را کشت می دهند.
علاه بر آن، خواص دارویی گیاه به لیمو سبب استفاده تجاری و گسترش آن در نقاطی از اروپا و آسیا شده است.

دمنوش پوست موز
نوعی میوه کشیده و دراز که زرد رنگ می باشد را موز می گویند و بسیاری از پوست زرد آن دمنوش پوست موز درست می کنند در حالی که اصلا نمی دانند دمنوش پوست موز خشک شده برای چی خوبه؟ یکی از مزایا و فوایدی که دارد.
به دلیل داشتن پتاسیم و منیزیم موجب رفع بی خوابی می گردد، همچنین این خواص سبب می شود که پف زیر چشم نیز از بین برود. امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از میوه ها و پوست آنها را خشک می کنند.
به عنوان میوه خشک به فروش می رسانند اما آیا می دانید که پوست موز خشک شده برای چی خوبه؟ پوست موز دارای خواص ضد باکتری و ضد قارچی می باشد.
همچنین حاوی آنزیمهای مفید، آنتی اکسیدانها، ویتامینهای گروه ‌‌‌B، پتاسیم و منیزیم می باشد که برای پوست مفید می باشد.

دمنوش سیب خشک
یکی از نوشیدنی های خوشمزه و گرم که در بین مردم دنیا طرفداران بسیاری داشته دمنوش سیب خشک و میوه خشک هستند یکی از پرمصرف ترین آنها دمنوش سیب خشک و دارچین است.
به سبب طعم دلنشین و عطر کم نظیر می توان از این دمنوش برای پذیرایی در مهمانی و دورهمی خانوادگی و دوستانه نیز استفاده کرد.
در تعریف دمنوش باید بگویم که یک نوشیدنی انرژی بخش و خوش طعم که از ریشه، ساقه، گل، برگ و دانه میوه و گیاهان دارویی به دست می آید و علاوه حس آرامش سبب درمان و بهبود بسیاری از ناخوشی و بیماریها می شود.
به گفته متخصصان طب سنتی و مدرن عصاره گیاهان دارویی و میوه ها می تواند سبب تسکین درد و آرامش اعصاب شود یکی از ساده ترین روشها برای گرفتن عصاره این گیاهان مقوی و طبیعی استفاده از آنها در تهیه دمنوش های مختلف می باشد.