برای خیلی ها عجیب است مگر می شود بدون سرمایه و در کمترین زمان به ثروت رسید این روش شاید برای خیلی ها یک کار غیر ممکن باشد ولی برای من ممکن شد و من حالا یک تاجر موفق در زمینه انواع غلات هستم و محصولاتم را صادر می کنم در زیر یک سری از محصولاتم را به طور خلاصه شرح خواهم داد.


انواع غلات

صادرات انواع غلات ایران همانطور که می ‌دانید ایران یکی از کشورهایی است که غلات را وارد می کند شاید شما از خودتان بپرسید عقلانی نیست که وارد این محصول شوید، ما آرادی ها به شما پیشنهاد نمی دهیم اما می توانید از مشتقات و فرآوری های این محصولات استفاده کنید و در یک بسته بندی شیک و با یک ارزش افزوده این محصولات را به فروش برسانید و سود خوبی از این تجارت کسب کنید. از جمله محصولاتی که می توانیم روی آن کار کنیم و ارزش افزوده خوبی برای خودمان در آن ایجاد کنیم جو دو سر است، این محصول ویژگی دارد که به خوبی می توانیم آن را بسته بندی کنیم و آن را برند کنیم و در دنیا بشناسانیم و دنیا بداند که ما داریم این محصول را به صورت انبوه تولید می ‌کنیم و می‌ توانیم صادرات آن را انجام دهیم.


جو خشک

جو خشک سرشار از فسفر است و برای مغز و وضعیت عصبی بدن خیلی مفید می باشد. در ادامه این مطلب ما قصد داریم تا اطلاعات مفیدی را در مورد انواع جو و موارد استفاده و خواص آن ذکر کنیم و شما نیز می توانید این مطلب را تا انتها مطالعه کرده و اطلاعات ارزشمندی را از آن به دست آورید.

از آنجایی که جو دارای خواص بسیار زیادی می باشد مراکز متعددی اقدام به فروش کاه زیره و جو دامی و انسانی کرده اند که شما می توانید به راحتی به آن مراکز مراجعه کرده و محصول خود را تهیه کنید. مصرف جو برای افرادی که دارای درد نقرس می باشند بسیار موثر است و می ‌تواند به کاهش درد آنها و سایر دردهای بدن کمک کند. افرادی که مبتلا به کم خونی، سوءهاضمه، تب و غیره می باشند نیز می ‌توانند از جوشانده این ماده استفاده نمایند و تاثیر آن را دربدن خود مشاهده کنند.


جو دوسر

گرفتگیهای دوران یائسگی یکی دیگر از مشکلات زنان می باشد که جو دوسر به خاطر مغادیر بسیاری از مواد مغذی مثل پلی فنلی و لیگنان به کمک هورمونها می رود و از این گونه مشکلات و بروز آنها جلوگیری به عمل می آورد.

استفاده از جودوسر کمک به بهبود یبوست کرده و از تحرکات روده حمایت می کند بسیاری از بیماریهای معدوی نیز با مصرف منظم این ماده مغذی بهبود میابد. شاخص گلیسیمی جو دوسر پرک بسیار پایین است همچنین مغادیر بسیار بالای فیبر را داراست که این ماده در تنظیم قند خون بسیار اثر گذار خواهد بود و افراد دیابتی می توانند براحتی از آن بهره بگیرند به خصوص افرادی که دیابت نوع دوم را دارند بسیار مورد استفاده آنها قرار می گیرد.