امروزه در هر شرکتی بخواهید استخدام شوید از شما سابقه کار می خواهند، زیرا خودم این گونه بودم و زمانی که دنبال شغل می گشتم با این مشکلات روبرو بودم.

اما دانستم که گشتن بی فایده است و باید خودم راه کسب و کار راه بیندازم که ساده ترین ولی موثرترین راه سایت اینترنتی است که خرما محصول آن باشد.

زیرا من از طریق این محصول توانستم به ثروت زیادی دست پیدا کنم پس شما هم سریع دست به کار شوید.

پیارم

همانگونه که می دانید خرما تازه پیارم دمباز پارسان از مرغوب ترین نوع خرما موجود در کشور می باشد که علاوه بر فروش عالی و بی رقیب بودن آن در بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز بسیار محبوب می باشد.

سالانه حجم زیادی از این محصول به کشورهای اروپایی صادر می شود و بدین واسطه ارز آوری خوبی در جهت افزایش رونق اقتصادی کشور می شود.

حال اگر بخواهیم از مجموع خواصهای بی نظیر این خرما که علاوه بر طعم عالی که دارد بیان کنیم بدین صورت می باشد که:

  • جهت بهبود عملکرد گوارش: خرمای پیارم سرشار از فیبر می باشد و این کربوهیدرات موجود در بدن سبب می شود تا هضم غذا بهتر صورت پذیرد و جذب بهتری نیز داشته باشد و به سبب همین امر موجب عملکرد بهتر سیستم گوارش می شود.

خرما شاهانی جهرم

ایران یکی از کشورهای با سابقه در زمینه تجارت و صادرات خرما شاهانی جهرم می باشد که در رتبه سوم صادرات این محصول در جهان قرار دارد. برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید و فروش روز این محصول با ما همراه باشید.

امروزه تجارت خرما بسیار پر رونق و متداول می باشد و خرمای شاهانی یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین خرما ها در نظر افرادی است که علاقه زیادی به خوردن خرما دارند.

این خرما که محصول خود ایران است دارای ظاهری است کشیده، همراه با نوک باریک و اغلب به رنگ های قهوه ای روشن یا بر برخی از موارد مایل به زرد و حتی قهوه ای تیره دیده می شود.

خرما کبکاب صادراتی

شیرینی جات و میوه های گرمسیری همواره به عنوان یکی از مهم ترین دسرها و وعده های غذایی ما ایرانیها به شمار می رفته اند به خصوص خرما کبکاب صادراتی که در کشور ما پخش عمده آن به عهده جنوب کشور بوده است.

از لحاظ اقتصادی نقش مهمی را در ارزآوری و درآمد زایی برای کشور داشته است به نحوی که در حال حاظر این میوه خوشمزه و مقوی علاوه بر کشورهای همسایه برای کشورهای اروپایی، آفریقایی و آمریکای لاتین صادر و ارسال می شود.

در جنوب کشورمان به خصوص استان بوشهر خرمای کبکاب آن را به دلیل کیفیت فوق العاده، درشت بودن، طعم عالی و شیرینی مطلوب و فراوان آن بیش از سایر عنوانها شناخته و خریداری می نمایند در واقع خرمای کبکاب به دلیل این ویژگیهای منحصر نسبت به نوع زاهدی از محبوبیت و علاقمندی بسیار زیادی برخوردار می باشد.