موفقیت در زندگی خواسته همه انسان‌هاست، اما خواستن چیزی با تلاش واقعی برای به دست آوردن آن متفاوت است. به اطراف خود نگاه کنیم! چند نفر آدم موفق نزدیک خود داریم؟ برای اینکه در مسیر موفقیت فردی قرار بگیریم نیاز است در کسب کار تولید و انواع دفتر فعالیت کنیم و موفق شویم بهمین سادگی، پش شما هم می توانید از محصولات دفتر زیر آغاز کنید.
دفتر پاپکو
جمع آوری تمام بازتابهای خود در یک مکان به دانش آموزان اجازه می دهد تا رشد خود را روی کاغذ ثبت کنند و دفتر پاپکو یادداشتها به یک مخزن مهم برای یادگیری آنها در دوره تبدیل می شود.
درخواست از دانش آموزان برای تأمل در مورد یادگیری خود در طول دوره، دانش آموزان را وادار می کند تا نقاط قوت و ضعف خود را به روشی واضح بررسی کنند.
به دلیل اینکه این کالاها یک ابزار ضروری و کاربردی برای امر تحصیل و یادگیری محسوب می شوند مراکز و شرکتهای معتبر زیادی مانند برند پاپکو اقدام به تولید عمده و پخش این دفتر پاپکو در شکلها و ابعاد متنوع با قیمت مناسب نموده اند.
که هر شخصی باید بر اساس هدف و میزان استفاده خود اقدام به خرید مدل خاصی از این کالاها نماید. یادداشت برداری با دست (برخلاف تایپ کردن) به یادگیری و حفظ اطلاعات کمک می کند.
به گفته سیندی می، استاد روانشناسی در کالج چارلستون، دانشجویانی که از دست خط خود برای نوشتن استفاده می کردند، بیشتر مطالب را به یاد می آوردند و درک عمیق تری از مطالب داشتند.

دفتر خط دار
اما دفتر خط دار دو خط مناسب نوشتن متن انگلیسی می باشد، این دفترها توسط سازنندگان آن در طرحها و جنسهای متنوعی همراه با رنگ بندی جذاب و شادی تولید می شوند که بسته به کیفیت جلد و جنس کاغذ آن قیمت آن تعیین می شود.
همینطور که همه ما می دانیم دفترها سایزهای مختلفی دارند که هر کدام مناسب نوشتن کار خاصی طراحی شده است دفترهای خط دار بزرگ بسته به نوع و کارکردی که از آن داریم متفاوت است.
تعداد برگه های دفتر خط دار و میزان ضخامت کاغذ آن جزو ویژگیهای انتخابی برای خرید دفتر است همیشه به این نکته توجه نمایید.
در زمان وارسی یک دفتر خط دار میزان برگه کاغذهایی که روی جلد آن درج شده است وابسته به میزان برگه ها است یا اینکه میزان صفحات دفتر، زیرا هر برگه کاغذ دو صفحه محسوب می شود.

دفتر کاغذ مشکی
برای برخی از افراد نوشتن روی دفتر کاغذ مشکی که زیبایی خاصی دارد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این افراد خاص پسند هستند.
لازم است بدانید که بر روی سطح این دفاتر با خودکار فانتزی سفید و یا روان نویس می توانید مطالبی را که مدنظر یادداشت نمایید.
گاهاً از دفترهای کاغذ مشکی برای طراحی و نقاشی استفاده می شود که استفاده از این دفترها فضای زیبایی را به نقاشیهای شما می بخشند.

با توجه به این موضوع که امروزه عصر دیجیتال می باشد و اکثر مطالبی که مورد نیاز است و می خواهیم ذخیره کنیم.
کالای دیجیتال انجام می دهیم ولی این از ارزش و اهمیت استفاده از کاغذ کم نمی کند و همواره این محصولات در صدر بازار خرید و فروش لوازم التحریر قرار دارد.