یکی دیگر از روش‌های ثروتمند شدن در ایران، راه‌اندازی یک کسب و کار تجاری است. این کار باید با نیازسنجی دقیق صورت بگیرد؛ من با کسب و کار خود در زمینه روفرشی توانستم فردی نامدار در زمینه تجارت شوم.

روفرشی ۱۲ متری زربافت یزد

روفرشی ۱۲ متری زربافت یزد که از نامش پیداست برای محافظت از فرش استفاده می شود اما برخی آن را به تنهایی هم در فضای باز استفاده می کنند.

روفرشی سبک و قابل حمل برای افراد می باشد و معمولا یک عدد از آن در پشت صندوق عقب ماشین وجود دارد تا در مواقع ضروری مصرف شود.

افراد هنگامی که از دور آن را می نگرند گویی یک فرش ضخیم و گران قیمت است زیرا سبک و طراحی آن طوری تنظیم شده است که خطای دید داشته باشد.

روفرشی ۹ متری ابریشم

روفرشی ۹ متری ابریشم تاریخچه قدیمی داشته و از زمان صفویه تا به امروز همواره توسط بافنده های هنرمند کشورمان بافته می شود.

روفرشی ابریشم به صورت دستبافت می باشد و به دلیل ظرافت و درخشندگی که دارد مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.

نقش و نگار به کار رفته در روفرشی ابریشم بسیار زیباست و می تواند چشم هر ببیننده ای را به خود جذب کند.

امروزه ابریشم ایران در تمامی جهان معروف است و جزء کالاهایی می باشد که از این کشور به اقصی نقاط جهان صادر می گردد.

بسته به نوع بافت و طرحی که در روفرشی ابریشم به کار می رود و همچنین سایز روفرشی قیمت ها تعیین می شوند.

برای افرادی که به صورت عمده و کلی می خواهند این محصول را خرید کنند فروشنده با قیمت پایینتری آن را به دست مشتری می رساند.

شما علاقه مندان به روفرشی ابریشم می توانید به وب سایت مجموعه ما مراجعه کرده و با مشاورین ارتباط بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

روفرشی در گناوه

روفرشی در گناوه از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و به همین دلیل از طرفداران زیادی برخوردار است.

از این روفرشی می توانید برای محافظت در پوسیده شدن فرش و گرد و خاک به روی آن جلوگیری نمایید و هچنین این فرش در مقابل نور خورشید از فرش های شما مراقبت می کند.

قیمت روفرشی با توجه به عوامل مختلف مانند تورم، نوسانات، مواد به کار رفته، جنس، طرح و غیره متغیر می باشد.

این نوع روفرشی از بازار فروش بالایی برخوردار می باشد به طوری که کشور های مختلف را جذب زیبایی، نقش و کیفیت خود کرده است و به همین دلیل می باشد که به کشورهای دیگر صادر می شود.