واقعیت این است که میلیاردرها نسبت به افراد سطح متوسط طرز فکر متفاوتی درباره ی پول دارند و به کار گیری تفکرات آن ها می تواند نقطه عطفی در مسیر ثروتمند شدن هرکدام از ما باشد. من با استفاده از تفکرات ثروتساز این عزیزان کسب و کارم را گسترش دادم و با پیاده سازی چند تکنیک هوشمندانه به درآمد میلیاردی رسیدم.

ارده شکلاتی

خواص شگفت انگیز کنجد، ارده شکلاتی را به یک ماده غذایی مغذی تبدیل کرده است که می تواند انرژی مورد نیاز شما را در طول روز فراهم کند. ارده شکلاتی محصولی دلچسب روغن بدون پالم با بیش از ۵۰% ارده خالص، دانه کنجد می باشد که علاوه بر خواص بینظیر کنجد، طعمی دلپذیر از شکلات را به همراه دارد.ارده شکلاتی نوعی کرم ‌ارده است که ترکیبی از ارده کنجد و شکلات صبحانه می باشد. شاید زمانی که از ارده شکلاتی صحبت می شود، فقط به مصرف خوراکی آن فکر می کنید اما ارده شکلاتی سالم علاوه بر مصرف خوراکی، خواص فراوانی نیز دارد.

 اگر به دنبال یک صبحانه و میان وعده‌ی کامل و مقوی برای خانواده و به خصوص فرزندان خود هستید، ارده شکلاتی سالم را امتحان کنید. ارده شکلاتی سالم چه ویژگی های دارد؟ ارده شکلاتی سالم لذیذ ازشکلات های پرطرفدار می باشد.

ارده خام بروجرد

حال این سوال پیش می آید قیمت ارده خام بروجرد چقدر است؟ آیا این ارده خام در مقایسه با سایر ارده ها گران تر یا ارزان تر است. باید در پاسخ گفت ارده مورد نظر که این روزها مشتریان بسیار زیادی به خود جلب کرده است از قیمت مناسبی برخوردار است.قیمت هر محصولی از جمله ارده بسته به نوسانات بازار کاملا متغیر می باشد و همواره دارای تغییرات قابل توجهی می باشد.

بازه قیمتی این ارده که در وزن ۵۰۰ گرمی عرضه می شود بین ۵۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰ تومان است.این خوراکی شیرین و خوشمزه از دانه های کنجد به دست می آید و غلظت بسیار خوبی دارد.در هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای ارده بسیار دقت شود.

ارده کنجد

ارده کنجدی از قیمت خوبی برخوردار است هرچند این قیمت نسبت به کیفیت بی نظیر آن مقرون به صرفه ست.برای خرید ارده کنجد بهترین و راحت ترین خرید می تواند خرید غیر حضوری یا همان خرید آنلاین باشد.قیمت این محصول به صورت کلی بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان می باشد.می توان در کنار ارده کنجد از سه شیره و عسل نیز استفاده کرد.ارده کنجد به خاطر خواص معجزه کننده آن در میان مردم از مصرف بسیار زیادی همراه است و قیمت این محصول بسیار مناسب است.

جالب است بدانید ارده کنجد سرشار از انرژی می باشد و یک قاشق ارده حدود ۹۰ کالری انرژی دارد.