حرکات کششی با بارفیکس بسیار کارآمد هستند، زیرا به شکل همزمان این کششها روی عضلات جلو بازو، پشت بازو، ساعد، مچها، عضلات پشتی، شانه ها و قفسه سینه شما تاثیر مستقیم می گذارد.

همچنین این واقعیت وجود دارد که هر بار که یک حرکت کششی انجام می‌دهید، وزن بدن خود را با بازوهای خود حمل می کنید، و این باعث می‌شود که آن را به یکی از بهترین تمرینهای وزن بدن تبدیل کنید که پتانسیل زیادی دارد تا بالاتنه متناسب و تفکیک شده ای را به شما بدهد.

شما واقعاً نمی توانید تمرینی را پیدا کنید که این همه ماهیچه را در همه جای بدن به کار گیرد و برای تمرین دادن تمامی این عضلات شما نیاز دارید تا ۷ تمرین مختلف را در یک زمان انجام دهید حال در صورتی که با انجام یک حرکت کششی یکباره به همه این اهداف می رسید البته چنانچه با انجام تمرینات مختص به خودتان آشنایی ندارید می توانید سری به مقالات مرتبط ما در سایت آراد برندینگ زده و صحبت های کارشناسی موجود را با دقت مطالعه نمایید.

جنس این میله ها از استیل خالص می باشد که از همین ترتیب می توان به کیفیت بالای آن به خوبی پی برد و هم چنین مقاومت بسیار بالایی دارد که در برابر وزنهای سنگین به شدت می تواند مقاومت کند به همین ترتیب روز به روز مورد استفاده بسیاری از افراد آماتور و حرفه ای قرار گرفته اند چرا که این افراد علاوه بر خانه می توانند این مدلها را در باشگاه ها نیز مورد استفاده قرار دهند.

میل بارفیکس سه لول

در واقع حرکت بارفیکس جز معدود ترین حرکاتی است که وقتی آن را اجرا می کنید چندین گروه عضلانی همزمان با هم دیگر درگیر می‌شوند و به تقویت آنها کمک می نماید در واقع این حرکت شما را از خمودی و یکنواختی خارج کرده و به شما کمک می کند تا عضلات قوی و بدنی راست قامت و مستحکم داشته باشید.

همانطور که گفته شد از میل بارفیکس سه لول و کش پیلاتس در باشگاه های بدنسازی به صورت مکمل با حرکات نظیر سرشانه و یا زیر بغل استفاده می کنند چرا که باعث می‌شود عضلات پشت کمر و سرشانه و همچنین عضلات پشت بازو کاملاً درگیر شود و به تقویت آنها کمک می‌کند و شما می توانید از این حرکت به عنوان مکمل در ورزش بدنسازی و در برنامه های مربوط به آن استفاده نمایید و بدن خود را کاملاً قوی نمایید.

شاید اکثر مردم علیرغم ظاهر این حرکت گمان کنند که این حرکت ورزشی بسیار سخت است در صورتی که شما می توانید این حرکت ورزشی را بسیار راحت انجام دهید و راهکارهای بسیار زیادی وجود دارد تا شما بتوانید برای شروع به کار خودتان این حرکت را به راحتی انجام دهید و فشار کم را در هنگام زدن حرکت تحمل کنیدتا بدن خود را کم‌کم قوی نمایید.

توصیه ما جهت سلامتی بدن شما و افزایش حجم و تقویت عضلات شما این است تا این محصول ارزشمند را که جهت ورزش و عضله سازی بسیار مفید است از سایت ما با بهترین کیفیت خریداری نمایید و خرید و فروش عالی از نظر قیمت مناسب آن نسبت به بازار و محصولات مشابه آن در سطح بازار داشته باشید.

میله بارفیکس باشگاهی

در بخشهای قبلی در رابطه با انواع بارفیکس دیواری خانگی صحبت شد که گفتیم با پیشرفته بودن این تجهیزات چند منظوره می توان آنها را در امور باشگاهی هم مورد استفاده قرار داد، بارفیکس دیواری خانگی و باشگاهی چند منظوره یکی از برترین تجهیزاتی است که به دلایل مختلفی توانسته طرفداران بی شماری را به خودش اختصاص دهد.

نصب میله بارفیکس باشگاهی به صورت آسان بوده و این کار با استفاده از پیچ و لورپلاکهای مخصوص انجام می شود تا استحکام و مقاومت این محصول بتواند وزن بسیار بالایی را به خوبی تحمل کند، جنس این محصول از آهن خالص بوده و همین مورد سبب شده تا در این مورد هم به مقاومت بالای این محصول پی ببریم و از آن استفاده های مختلفی داشته باشیم.

برای این که بتوانید این محصولات با کیفیت را با شرایط ایده آل خریداری کنید باید این مژده را به شما عزیزان دهیم که این شرایط از قبل برای شما عزیزان فراهم شده تا این که بتوانید از انتخابی که دارید نهایت رضایت را داشته باشید.