اگر در کسب و کارتان معنا ایجاد کنید، درآمد کسب خواهید کرد. معنای اینکه به کجا می خواهید بروید. دنیایی از ثروت یا دنیایی صرفا بدون فقر. من ثروت را میخواستم و با این فکر که میخواهم ثروتمند شوم وارد بازار انواع خیارشور شدم. این حوزه­ای بود که برایمن ثروت سازی کرد.

خیارشور سرکه ای

خیارشور سرکه ای یکی از خوشمزه ترین انواع چاشنی و دورچین های بازار است که در سفره ما ایرانی ها به وفور استفاده می شود.

امروزه به همراه اکثر غذا ها، چاشنی های مختلفی استفاده می شود که یکی از مهم ترین آن ها، خیارشور سرکه ای می باشد و طرفداران خاص خود را نیز دارد و باید به این نکته نیز اشاره کنیم که در خارج کشور نیز استفاده های زیادی دارد.

معمولا خیارشور سرکه ای از طریق انداختن خیار قلمی به صورت غوطه ور در سرکه تولید می کنند و در صورت رعایت شرایط مورد نیاز آن، محصولی بسیار خوشمزه و دلپذیر تولید می شود.

این نوع چاشنی خوراکی باعث افزایش اشتها و لذت بیشتر خوردن غذا های خوشمزه می شود به همین علت مصرف آن به صورت روزانه در اکثر خانواده ها بسیار مرسوم می باشد.

خیارشور خاردار

مهمترین ویژگی خیارشور خاردار ترد بودن و طعم خوب آن به دلیل مرغوبیت این نوع خیار است.

به علت فراوانی کشت خیار در ایران خیار شور یکی از صنایع تولیدی ایران است.

خیارشور خانگی کیلویی یکی از چاشنی های بسیار خوشمزه همراه انواع غذاها می باشد.خیارشور از قرار دادن خیار درون آب، سرکه، حبه سیر، نمک، سبزی های معطر نظیر ترخون درست می شود.

این محصول برحسب سایز درجه بندی می شود و هر چه یک دست تر و ریزتر باشد، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.از این محصول به عنوان تزیین غذا هم می توان بهره برد و خیارشور را باید در جای خشک وخنک نگهداری کنید.

مشخصات اصلی خیارشور خانگی کیلویی این است که می توان آن را در ظرف های دبه، قوطی شیشه ای، حلبی تهیه کنید.یکی از ویژگی های مهم خیارشور خانگی کیلویی، این است که برای تهیه از خیار های ریز و هم اندازه وهم چنین ترد استفاده شده است.

خیارشور شیشه ای ممتاز

خیارشور بدلیل کالری کمی که دارد می تواند مواد غذایی خوبی برای افراد دیابتی باشد.

خیارشور شیشه ای ممتاز در کنار انواع غذا صرف می شود مثل آبگوشت، قیمه و فلافل و…

افرادی که از چاقی خود رنج می برند می توانند مصرف خیارشور خود را بالا ببرند.

خانم های باردار اوایل حامگی دچار ویار شدیدی می شوند که مصرف خیارشور در کاهش ویار بشدت موثر می باشد.

خیارشور بدلیل داشتن باکتری های پروبیوتیک به کاهش عفونت های مخمری در زنان بسیار کمک می کند.

افرادی که از بودی بد دهان خود خسته شدنده اند هنگام صرف غذا خیارشور بخورند چون باعث کاهش بوی بد دهان می شود.