دراور لغتی انگلیسی بوده که در فارسی به آن کشو هم گفته می شود. در حقیقت این گونه محصولات پلاستیکی یکی از ضروری ترین وسایلی هستند که خانواده ها آن را در مدلهای مختلفی استفاده می کنند. کشوی این دراورها به صورت افقی باز و بسته شده که می توان آن را در اندازه های بزرگ و کوچک نیز تهیه کرد.

یکی از ابزار و وسایل خانه و محیط کار که امروزه محبوبیت زیادی داشته و از تقاضای بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد دراور پلاستیکی اصفهان می باشد که در اندازه ها و ابعاد متفاوت و گوناگون مورد خرید و فروش قرار گرفته و از قیمت بسیار مطلوب و مناسبی نیز برخوردار می باشد همانطور که شما عزیزان نیز به آن آگاهی کامل دارید دراورهای پلاستیکی ابزاری مناسب برای جای دادن وسایل شخصی افراد یا مدارک آنان می باشد که امروزه تقریبا در تمامی خانه ها و ادارات داخل کشور وجود داشته و استفاده های بسیار زیاد و گوناگونی دارد.

نکته ای که در مورد این محصولات پلاستیکی کاربردی می توان به آن اشاره نمود خاصیت مهم مرتب سازی و طبقه بندی وسایل و مدارک می باشد که سبب می شود نظم بسیار بالایی به محیط دهد و وسایل را از پخش شدن داخل ساختمان باز دارد که این یک ویژگی بسیار مهم و حائز اهمیتی می باشد.

قیمت دراور پلاستیکی

همانطور که پیش تر نیز به این موضوع اشاره نموده ایم قیمت این دراورهای پلاستیکی به نسبت ابعاد، تعداد کشو، جنس و برند آنها همواره متغیر بوده و شخص می تواند به نسبت توان مالی و بودجه مشخصی که دارد و همچنین استفاده ای که از این محصولات قصد داشته انجام دهد اقدام به خرید این محصولات پرکابرد و محبوب نماید.

دوام و قیمت دراور پلاستیکی سبب شده تا افراد بسیار زیادی که از محدودیت بودجه برخوردار می باشند و توان مالی کمتری دارند اقدام به خرید جنسهای دست دوم این محصولات نمایند و مشاهده می شود که در سایتهای زیادی این محصولات باکیفیت و با دوام پلاستیکی مانند ظرف غذا پلاستیکی را برای فروش با قیمتی بسیار مناسب تر و پایین تر قرار داده اند.

این محصولات به دلیل سادگی در شکل ظاهری آن به راحتی می توان تشخیص داد تا دچار عیب و نقص خاصی هستند یا نه و نیاز به هیچ گونه متخصص و شخص خاصی برای تصمیم گیری ندارد و تنها پس از مشاهده ظاهر این محصولات در صورتی که هیچ گونه خوردگی و خراشیدگی یا شکستگی درون آن وجود نداشته باشد یعنی این محصول سالم بوده و می توان با خیالی آسوده آن را خریداری نمود.

دراور پلاستیکی بچه گانه

در حقیقت ارتفاع دراور پلاستیکی بچه گانه کم بوده که کودک هم مستقیم می تواند از آن استفاده کند. معمولا در بسیاری از مدلها کاملا از پلاستیک برای طراحی آنها استفاده شده است. این محصولات دارای وزن بسیاری کمی بوده به همین دلیل می توان آنها را به راحتی در مکانهای مختلف جا به جا کرد.

 باید گفت دراور پلاستیکی بچه گانه یکی از پرکاربرد ترین وسیله برای هر خانواده می باشد چرا که می تواند وسایل مختلفی را درون خود به بهترین شکل ممکن نگهداری کند. بسیاری از دراورها فاقد پایه بوده که بیشتر آنها را بر روی دیوار نصب می کنند. باید این نکته را مد نظر داشته باشید که میزان استحکام دراورهای پلاستیکی تا حدی می باشد به دلیل اینکه دارای ظرافت بسیار زیادی هستند. با جرات می توان گفت این محصولات را با کمترین هزینه می توان تهیه کرد و در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار داد. به دلیل اینکه این دراورها از جنس پلاستیک هستند به خوبی می توانند در برابر رطوبت و خیس شدن مقاومت کنند.

یکی از مزیتهای مهمی که دراور پلاستیکی دارد این است که می توان آن را هر زمانی که بخواهید با استفاده از مواد شوینده مناسب شستشو دهید. بسیاری از شغلهایی که در محل کار آنها میزان رطوبت بسیار زیاد است به راحتی می توانند از این محصول بهره لازم را ببرند. برخلاف دراورهای چوبی، فلزی و حتی شیشه ای که دارای وزن بسیار بالایی هستند دراورهای پلاستیکی وزن بسیار پایینی داشته که به راحتی می توان در منزل و حتی در زمان حمل و نقل جا به جا کرد. باید مدنظر داشته باشید به هیچ عنوان نباید اشیاع قیمتی را درون این دراورها قرار دهید چرا که جنس آنها از پلاستیک بوده و فاقد هرگونه قفل نیز می باشند.