اگر به دنبال ساده ترین تکنیک برای رسیدن به ثروت می باشید باید بگویم که موفقیت شما در دستان خودتان قرار دارد و می توان با هر سن و سالی و در هر جایگاهی به خواسته ها و اهداف خود دست پیدا کرد و من هم توانستم با تلاش خود در حوزه چای به موفقیت برسم.

چای محمود عطری

مشخصات خوب چای محمود عطری دلیلی شده که در بین بهترین انواع چای تولید داخلی معرفی شود.

چای محمود در نوع عطری در مدت زمان خیلی کوتاهی دم می کشد و مناسب برای مهمانی و حتی مواقعی که زمان کافی برای دم کردن چای ندارید می باشد.

از کیفیت رنگ دهی فوق العاده ای برخوردار است و رنگ آن ثابت باقی می ماند، به طوری که اگر مدتی از زمان دم کردن آن هم بگذرد باز رنگ تازه ای دارد.

چای محمود عطری به صورت بسته بندی شده به بازار عرضه می شود که معمولا در وزن ۵۰۰ گرم هستند.

از لحاظ کیفیت چای محمود در کارخانه تولید مورد آزمایش قرار گرفته به طور که هیچ گونه مشکل کیفی نداشته است.

چای دوغزال شیرنشان

عطر و طعم طبیعی و عالی چای دوغزال شیرنشان از بهترین مشخصات آن می باشد که یکی از دلایل پر فروشی این محصول همین ویژگی است.

این محصول به عملکرد بهتر سیستم گوارش و بهبود عملکرد قلب تاثیرات زیادی دارد و طعم این چای گس و ملایم است.

این نوع چایی به صورت کاملا بهداشتی تهیه می گردد و در بسته بندی های کوچک و بزرگ تولید و ارائه می گردد و دارای طعم های متفاوت است.

این محصول استاندارد و مرغوب رنگ دهی بسیار زیاد و عالی دارد و یکی از چایی های استاندارد محسوب می شود که از بهترین نوع برگ های چایی تولید می گردد.

انواع چایی دوغزال شیرنشان مرغوب محصولی تمیز و بهداشتی است و هیج گونه ضایعات در آن وجود ندارد و محصولی تمیز و طبیعی است که طعم و عطری فوق العاده دارد.

چای زرین شمال

از مشخصات چای زرین شمال می توان به عطر خوش آن اشاره کرد که بسیار طبیعی می باشد و بوی تازگی دارد، این محصول به صورت یک دست می باشد و فاقد هر گونه ماده خارجی است.

این چای در بسته بندی های مختلف ۱۰۰۰ گرمی، ۲۰۰۰ گرمی و فله به فروش می رسد.

این نوع چای پس از دم کشیدن بسیار خوش عطر است و به دلیل اینکه محصول طبیعی است نوشیدن آن لذت بخش می باشد و فرق اساسی آن با چای خارجی این است که رنگ خود را حفظ می کند و با سرد شدن سریع تغییر رنگ نمی دهد.