در چند سال اخیر و به خاطر شرایط بد اقتصادی ورشکسته شده بودم و تمام سرمایه کسب و کارم را از دست داده بودم و بدون سرمایه نمی توانستم وارد هیچ کسب و کاری شوم و به دنبال کاری بودم که بدون سرمایه بتوانم در آن به فعالیت بپردازم و کسب درآمد کنم تا اینکه به توصیه یکی از دوستانم وارد دنیای تجارت شدم و پس از آن دستگاه ساکشن را به عنوان محصول کاری خود انتخاب کردم به لطف خدا و با کمک تجارت در مدت زمان کوتاهی سرمایه از دست رفته ام بازگشت و بعد از آن به کسب ثروت پرداختم.

دستگاه ساکشن جراحی

قیمت دستگاه ساکشن جراحی اتاق عمل به عنوان یک دستگاه پرکاربرد مصرفی در اتاق عمل و از تجهیزات بیمارستانی مهم، با نوسات ارز همواره دستخوش تغییر می باشد که بهرین و ارزان ترین مدل های آن را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

دستگاه ساکشن اتاق عمل یا همان دستگاه ساکشن بیمارستانی به طور ویژه در اتاق عمل و به منظور مکش و پاکسازی مخاط اضافی، خون و سایر مواد اضافی ایجاد شده حین عمل جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع دستگاه ساکشن اتاق عمل یکی از انواع دستگاه های ساکشن پزشکی است که بر اساس محل استفاده و کاربرد آن که در اتاق عمل می باشد، به این نام معرف شده اند.

لازم به ذکر است که انواع مختلف این دستگاه ها به علت کاربردی که دارند، ممکن است علاوه بر بیمارستان در اماکن دیگری نظیر دندانپزشکی ها، کلینیک و مراکز خدمات زیبایی و حتی در منزل نیز مورد استفاده قرار گیرند.

دستگاه ساکشن تک شیشه ای

در حال حاضر انواع مختلف دستگاه ساکشن تک شیشه ای اتاق عمل به دو صورت وجود دارند که ممکن است با برق و یا باتری کار کنند.

در این دستگاه ها با توجه به نوع کاربری که دارند، امکان قابلیت تنظیم روی چندین درجه فشار مختلف برای آنها طراحی شده است.

این تجهیزات به دو صورت رومیزی و قابل حمل در بازار وجود دارند که نوع رومیزی آن بیشتر به صورت ثابت و به اصطلاح سانترال مورد استفاده قرار می گیرد.

امکان نصب آنها نیز بر روی دیوار و یا حتی سقف محل مورد استفاده نیز وجود دارد.

در این دستگاه ها عمل مکش توسط یک پمپ مکنده انجام می شود که به صورت همزمان با ایجاد فشار منفی عمل جمع آوری ترشحات مایع، جامد و حتی گازی که در طول عمل جراحی ایجاد شده است را توسط یک لوله انجام می دهد.

دستگاه ساکشن تنفسی

برای خرید دستگاه ساکشن تنفسی اتاق عمل بهترین کار خرید این تجهیزات از یک فروشنده لوازم و تجهیزات پزشکی معتبر در بازار است که بهترین نوع این دستگاه ها را از تولیدکنندگان مطرح و برتر با قیمتی مناسب عرضه نماید.

برای این منظور مراجعه به سایتهای اینترنتی و خرید اینترنتی این تجهیزات نیز از دیگر روشهای پیشنهادی است.

نکته ای که هنگام خرید اینترنتی ابزار و لوازم پزشکی مثل ساکشن اتاق عمل باید به آن توجه داشت، مراجعه به سایتهای معتبر فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و خرید محصول باکیفیت از آنها است.