با وجود مشکلات اقتصادی که در جامعه وجود دارد،  آقایان از عهده مخارج زندگی برنمی آیند چه بهتر است بانوان در خانه به کسب و کار های خانگی از جمله کیک بپردازند که علاوه بر مخارج خودشان کمکی به مخاج همسرشان شود و بار اقتصادی را از دوش آنها کم کند در اینجا به سه نمونه کیک مورد پسند اشاره شده است که باهم بررسی خواهیم کرد.

کیک اسفنجی

برای آن که بتوانید برای خود یک کیک اسفنجی جدید ساده نرم را تهیه کنید باید هم مراحل آن را به خوبی بدانید و هم از مواد و وسایل بسیار خوب و درجه یک استفاده کنید تا بتوانید کیکی بسیار با کیفیت و خوشمزه را برای خود تهیه کنید. ما در این جا برای شما چندین نکته را آورده ایم تا بتوانید بهترین کیک را برای خود بپزید. از آنجایی که حرارت به بافت کیک وارد می شود و سبب حبابهای در درون آن می شود لذا شما نباید به هیچ وجه کف ظرف و یا قابلمه مسی خود را چرب کنید. باید حتماً از قالب هایی استفاده کنید که کاملاً نچسب می باشند ضمن اینکه اگر قبلاً از آنها استفاده کرده اید باید کاملاً و به طور تمیز آنها را بشویید تا هیچ اثری از چربی در درون آن باقی نماند و آنها را به طور کامل خشک کنید.

کیک تولد

اگر شما جزو افرادی هستید که علاقمند به انتخاب کیک تولد ساده و بی آلایش هستید و سعی می کنید از تجملات فاصله بگیرید، خیلی راحت می توانید با استفاده از شیر، خوشبو کننده ها، شکر سفید، روغن، خامه و بکینگ پودر به راحتی یک کیک ساده شکلاتی و لایه درست کنید.

می دانیم ممکن است خیلی ایده آل نباشد اما اگر بخواهیم کمی اوضاع را بهتر نماییم می توانیم از تارتهای میوه و شیره توت فرنگی یا شکلاتی نیز استفاده نماییم. معجونهایی خوش عطر و خوش بو که بعد از پخت واقعا همه را دیوانه می کنند حال این هنر شماست که چه کیکی برا بپزید و آنها را آماده نمایید.

یکی از کیکهایی بسیار زیبا و البته خوشمزه ای که ما در خصوص کیکهای ساده خانگی می توانیم به شما پیشنهاد دهیم کیک توت فرنگی اسفنجی به همراه همراه مارمالاد تمشک می باشد.

کیک شکلاتی

سرو یک میان وعده بسیار عالی در وعده صبحانه و عصرانه مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد و در این زمینه از خوراکیهای مختلفی استقبال می شود، کیک شکلاتی و کیک دوقلو کاکائویی از این موارد می باشد که وقتی برای خرید آنها اقدام می کنیم با دنیایی از تنوع مواجه هستیم که از نظر قیمت و روش خرید و فروش با همدیگر تفاوت دارند و ویژگیهای خاص خود را دارا می باشند.

کیکهای مورد نظر توسط شرکتهای بزرگی آماده فروش می شوند و با توجه به اینکه در خطوط تولید برای محصولات مورد نظر از مواد اولیه متفاوتی استفاده می شود از نظر کیفیت با همدیگر فرق دارند و افراد می توانند طبق نیاز خود برای خرید اقدام کنند.

قیمت محصولات مورد نظر مشخص شده می باشد و با وجود مشتریان بسیار ترتیب خرید و فروش عمده آنها در بازار شهرهای مختلف داده می شود و افراد می توانند به راحتی این محصولات را تهیه کنند.

افراد زیادی هستند که امروزه  در وعده صبحانه نیز از کیکهای شکلاتی استفاده می کنند زیرا با قندی که دارند می توانند نیازهای بدن را تا ظهر تامین کنند.