بسیاری از افراد وجود دارند که به دلیل ناتوانی شغلی سرمایه خود را با میزان سود پایین در اختیار کسان دیگری می گذارند ولی ما به این دسته بهترین پیشنهاد را برای سود بالاتر داریم.

ایزوگام باران پوشش

امروزه برای افزایش یافتن امنیت ساختمانها، از ایزوگام باران پوشش استفاده می شودکه برند برفاب و باران پوشش از شرکتهای فعال در این زمینه هستند. ایزوگام؛ یک عایق رطوبتی است که از ماده ی اولیه ی قیر ساخته شده و به اصطلاح فرآوری شده ی قیر می باشد.

آلومینیوم شفاف پلاستیکی

به طور کلی اگر بخواهیم راجب جعبه های آلومینیوم شفاف پلاستیکی سخن بگوییم باید از مهم ترین و بارز ترین آن از جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف یاد کرد. معمولا این جعبه ها از جنسهایی نظیر آلومینیوم، فلز، ورق فولادی و حتی به صورت پلاستیکی نیز هستند.

خرید جو سیاه

از مهمترین محصولاتی که مصارف غذایی بسیاری دارد باید به جو دوسر پرک اشاره کرد این محصول تهیه شده از جو تازه و باکیفیت است که با استفاده از آن غذاهای لذیذی تهیه می کنند. جو دوسر شیراز اصفهان قم به خاطر داشتن کیفیت بالا و تولید انبوه امروزه در همه جا یافت می شود لذا خرید جو سیاه برای  مصرف کنندگان در هر زمانی از سال که بخواهند می توانند بدون دغدغه آن را به طور فله و بسته بندی شده تهیه کنند.