فرصت و زمان زندگی هر انسان به اندازه ای نیست که خودش بتواند به تنهایی همه چیز را تجربه کند. انسانها برای بهتر زندگی کردن و موفقیت  بیشتر به تجربیاتیکدیگر و کسب مهارت نیاز دارند.

آجر سفال نسوز

سایت سفارش خریدآجر سفال نسوز شاموتی کرکره ای بازرگانی ژیوار با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع آجر نسوز با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی عرضه نماید.

چسب درزگیر آب بندی

بی شک یکی از مواد مورد نیاز و مهم صنعت ساختمان سازی،چسب درزگیر آب بندی کاشی و سرامیک می باشد. برای آنکه کاشیها و سرامیکها به خوبی در جای خود نصب شوند و همچنین برای آنکه پس از نصب، فضای خالی مابین کاشیها و سرامیکها پر شود، نیاز است تا از انواع چسبهای کاشیو سرامیک و درزگیرهای آب بندی استفاده کنیم.

تایل بین کابینتی استیل

تایل بین کابینتی آلومینیوم و تایل بین کابینتی استیل در داخل کشور با بالاترین کیفیت تولید می شود. چسب دوطرفه این محصول وارداتی بوده و از شرکت لوهمن آلمان است و ورق آلومینیوم از نوع کویل هست که ثبات رنگ دارد و بخاطر مزیت های بالای خود از بهترین متریال برای طراحی دیزاین داخلی ساختمان های مختلف می باشد.