اگر برای خرید رپورتاژ آگهی ارزان ، میلیون ها تومان هزینه کرده اید و جواب نگرفته اید شاید لازم باشد از ابتدا این کار را انجام دهید. البته این بار کاملا اصولی! با این کار از اتلاف هزینه و بودجه خود جلوگیری خواهید کرد.

از آنجایی که سئو خارجی هر سایتی از اهمیت بالایی برخوردار است شما باید یاد بگیرید چطور و از کجا بهترین کمپین های خرید رپورتاژ آگهی را انجام دهید. البته این موضوع برای افرادی مهم است که به قدرت سئو و لینک سازی واقف هستند و می دونند که اگر در حوزه کاری خودشون روی کلمات هدفمند بالا باشند درآمد بسیار بالایی خواهند داشت.

رپورتاژ آگهی چیست؟

شما برای اینکه سریع تر در نتایج گوگل حضور پیدا کنید نیاز به سئو کردن سایت دارید و بخشی از سئو کردن سایت مربوط به سئو خارجی است که خود سئو خارجی دنیایی برای خودش دارد مثلاً لینک ساختن برای وبسایت در سایت های دیگر مربوط به لینک سازی خارجی یا همان سئو خارجی است و باعث می شود اعتبار سایت شما نزد گوگل بالا برود و سریع تر به نتایج برتر گوگل برسید.

برای ساختن لینک خارجی چندین روش وجود دارد و کم ریسک و پربازده ترین روشی که می تونید ازش استفاده کنید رپورتاژ آگهی است یعنی در قالب یک خبر یا متن لینک های هدفتون رو قرار می دهید و در سایت های مقصد با هزینه مشخص شده منتشر می کنید.

خرید رپورتاژ آگهی خبری روز به روز سخت تر خواهد شد چرا که الگوریتم های گوگل روز به روز قوی تر می شوند. اما در این مسابقه شما می توانید همیشه از الگوریتم های گوگل جلوتر باشید. پس جایی برای نگرانی وجود ندارد.

سعی کرده ایم تعرفه ها را به قدری کاهش دهیم که بتوانید سایت خود را با کمترین هزینه، قدرتمند کنید و از طریق افزایش رتبه سایت خود بتوانید فروش را افزایش داده و به سود بیشتری دست یابید. پیش از هر چیزی باید بدانید که در کدام منابع و به چه تعداد رپورتاژ آگهی منتشر کنید.

لطفاً لیستی که در ادامه می آید به همراه توضیحات آن را بررسی کنید، اگر سوالی برای تان پیش آمد، با کمال میل آماده راهنمایی برای خرید رپورتاژ آگهی ارزان هستیم.

انواع سایت جهت خرید رپورتاژ

رپورتاژها در واقع نوعی بک لینک محسوب می‌گردند. برخی از افراد همواره عبارت “بک لینک بگیریم یا رپورتاژ” را بارها و بارها به کار می‌برند که متاسفانه اشتباه است. به این دلیل که رپورتاژ آگهی ها خود نوعی بک لینک محسوب می‌گردند.رپورتاژها بهترین و با کیفیت‌ترین نوع بک لینک به شمار می‌روند که کیفیت و اثرگذاری آنها به نحوه نگارش رپورتاژ و استراتژی سئوی هر سایت بستگی دارد.

چه رپورتاژ هایی میتواند خرید؟

شما به طور کل در سه منبع اصلی قادر به ثبت رپورتاژ هستید.

در متن بالا سعی کردیم تا با شما بهترین روش خرید رپورتاژ آگهی را آموزش دهیم با تشکر از همراهی شما