بهتر است تا بدانید که برای موفقیت اول از همه باید بتوانید تا راه درست را انتخاب کنید و بعد از آن نیز باید بتوانید برای راهی که انتخاب کرده اید بهترین هدف را برگزینید.

جیوه قرمز چراغ نفتی

در زمان قدیم از چراغ های نفتی استفاده می شده که می گفتند جیوه قرمز چراغ نفتی می باشد ولی همچین چیزی وجود ندارد. این نوع چراغ ها از نفت برای روشن کردن استفاده می کردند ولی اگر مقداری از جیوه داخل آن باشد با حرارت دیدن شروع به تولید بخار سمی نموده و هر کسی که در آن جا باشد به سرطان ریه دچار می شود.

صندلی ضد قوز

از بین لوازم کار برای محیط هایی که به صورت طولانی و مداوم نیاز به نشستن دارند صندلی ضد قوز مطالعه اداری مخصوص دیسک کمر از جمله وسایلی است که صاحبان و کارفرمایان باید به آن توجه داشته باشند. استفاده از یک صندلی سفت و سخت احتمال کمر درد، در روزهای بعدی را افزایش می دهد.

کابینت به سبک ترکیه

کابینت به سبک ترکیه طرح ام دی اف جدید مقاوم در برابر رطوبت یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین و قیمت مناسب ترین انواع کابینت در کشور ما و سایر کشورهای دنیا می باشد. امروزه تمام کشورهای دنیا محصولات خوب و مرغوب خود را به سایر کشور ها از جمله کشورهای همسایه خود صادر می کنند. یکی از بهترین و با کیفیت ترین کابینت های ام دی اف محصول کشور ترکیه است.