هنگامی ‌که شما برای شغلتان یک راهنما و بلد راه داشته باشید می‌توانید با خیال راحت مسیر درست را برگزینید و در آن مسیر تلاش کنید. من با کمک از یک مربی متخصص در حوزه تجارت توانست تمام جوانب را بررسی کنم و با یک انتخاب عالی در حوزه کشمش به فعالیت بپردازم و با کنار زدن موانع میلیاردر شوم.

کشمش پلویی قوچان

از خشک شدن میوه انگور محصولی به نام کشمش حاصل می شود، کشمش انواع مختلفی دارد، کشمش پلویی قوچان درجه یک یکی از انواع کشمش می باشد و قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف آن با دیگر کشمش ها متفاوت است. کشمش پلویی به رنگ طلایی یا قهوه ای می باشد که به علت استفاده شدن در برخی از غذاها مانند عدس پلو به کشمش سلطانی یا کشمش پلویی معروف است، کشمش پلویی علاوه بر رنگ زیبا طعم بینظری نیز دارد، کشمشهای پلویی معمولا بدون هسته می باشند و انواع مختلفی دارد. کشمش پلویی تیزابی یکی از انواع کشمشها می باشد که انگور را داخل تیزاب فرو می بردند و این کار رنگ زیبایی به کشمش می دهد، از این نوع انگور به میزان زیادی تولید می شود که برای صادرات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کشمش سبز محلی

کشمش سبز محلی یکی از بهترین گزینه ها برای مصرف می باشد. مصرف کشمش برای کبد نیز بسیار مفید می باشد و باعث دفع بهتر سموم می شود، اگر از ورزشکار هستید و عضو افرادی هستید که ورزشهای سنگین انجام می دهید مصرف کشمش بهترین روش برای دریافت گلوگز و فروکتوز می باشد.یکی دیگر از خواص کشمش خاصیت ضد سرطانی آن می باشد که باعث حذف رادیکالهای آزاد بدن می شود و از خطر ابتلا به سرطان جلو گیری می کند.مصرف کشمش باعث تقویت عروق خونی مغز شده و همین امر از ریزش مو جلوگیری می کند، پس اگر به فکر راه درمان برای ریزش موی خود هستید از کشمش در وعده های غذایی روزانه خود استفاده کنید.در طول روز استفاده از کشمش باعث بهبود مشکلات بیماری چشمی می شود خیلی از افراد در طول روز دچار خستگی چشم می شوند، خستگی چشم باعث افزایش رادیکالهای آزاد بدن و به خطر افتادن سلامت چشم می شود.

کشمش محلی

افرادی که مبتلا به دیابت هستند می توانند از کشمش محلی به جای قند استفاده کنند کشمش حاوی موادی است که می توانند از فوران شدن یکباره بدن از انسولین جلوگیری کند. مصرف کشمش برای کسانی که اسهال دارند توصیه می شود زیرا کشمش آب مدفوع را می گیرد و مانع از ایجاد مدفوع آبکی می شود، کشمش دارای مقدار زیادی فیبر می باشد که از ابتلا به یبوست جلوگیری می کند. یکی از اعضای مهم بدن که در پاکسازی و رفع سموم بدن نقش دارد کبد می باشد، که اگر از قند مصنوعی و غذای ناسالم استفاده شود باعث آسیب این عضو می شود.پاسخ به ۲ سوال درباره کشمش محلی به این شرح می باشد، ۱: نحوه تولید کشمش محلی به چه صورتی است؟ نحوه تولید کشمش ها به دو نوع آفتابی و تیزابی تقسیم بندی می شود. ۲: تولید کشمش محلی در چه شهر هایی است؟ تولید کنندگان کشمش مناطقی مثل ملایر، همدان، تاکستان و فارس بوده و باید گفت که هر شهری که انگورش بیشتر و بهتر باشد کشمش هم بیشتر و بهتر است.