یکی از مشاغلی که بیشتر بانوان ایرانی از عهده آن بر می آیند درست کرن کیک است و من هم توانستم با کسب و  کار در حوزه کیک به هر آنچه آرزویش را داشتم برسم. کیک ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند که در این مقاله به سه نمونه از آن می پردازیم.

کیک بستنی

آنچه که باید از کیک بستنی شکلاتی بدون فر بدانید این است که از بهترین و خوشمزه ترین طعم برخوردار است که افراد از آن بسیار مصرف می نمایند و از طعم بی نظیر آن تعریف می نمایند زیرا طعم کیک بستنی بسیار مهم است و باید به این نکته توجه داشت ک مواد اولیه در تهیه نمودن بستنی بسیار کاربرد دارد و افراد به این موضوع دقت زیادی می نمایند.

همچنین کیک بستنی شکلاتی از طعم خاصی برخوردار است که در میان افراد محبوبیت فراوانی دارد و از آن در تمامی مراسمات و مناسبات بخوبی استفاده می نمایند چرا که یک میان وعده فوق العاده می باشد که به عنوان دسر بعد از غذا بسیار کاربرد دارد و از آن بسیار استقبال شده که افراد از مزایا و خواص آن بخوبی بهره مند می شوند.

کیک تولد

معمولا برای کسانی که بعدازظهر فارغ از دغدغه و مشکلات زندگی به منزل می آیند چیزی لذت بخش تر از پخت یک کیک شکلاتی خانگی نمی باشد و شما می توانید در جشن کیک تولد خوشمزه را که طعم و عطر بی نظیری دارد را درست کنید. امروزه می دانید که در سراسر جهان این نوع کیک و همچنین کیک کاکائویی جزو خوشمزه ترین و پرطرفدارترین کیک در جهان می باشد که حتی در وعده های عصرانه هم سرو می شود و می توانید در منزل و با مواد اولیه فراوانی که در دسترس دارید آن را بپزید که دستور تهیه همه کیک ها با هم کمی فرق دارد. ولی در کل از یک دستورالعمل خاصی پیروی می‌کند فقط نسبت مواد ممکن است در آنها کم و یا زیاد شود و افراد به دلخواه موادی را به آن اضافه یا حذف کنند.

ولی در نهایت این نوع کیک ها بسیار خوشمزه هستند و به خاطر شکلاتی که در آنها استفاده می شود برای سلامت قلب و بدن بسیار مفید می باشد که حتی برای جشنهای عروسی با روکشهای شکلاتی جلوه خاصی به مراسم عروسی می دهد.

کیک شکلاتی

یکی از لذیذترین و بهترین خوراکیهایی که تمام افراد در هر سن و سالی به آن علاقه نشان داده و متقاضی مصرف آن هستند کیک شکلاتی است و تولید کننده های کیک دوقلو کاکائویی تهران کاشان اهواز هم با توجه به علاقه مندی مردم به این خوراکی شیرین و دوست داشتنی آن را در شکلها و اندازه های گوناگونی تهیه کرده و در بازارهای مصرف سطح کشور توزیع می نمایند تا به دست عموم مردم برسانند و به تامین نیاز آنها بپردازند.

کیک شکلاتی به دلیل بهره گیری از آرد گندم، شیر و تخم مرغ در طبخ آن از ارزش غذایی خیلی زیادی برخوردار بوده و یک محصول غذایی مفید و ارزشمند تلقی می شود که می توان آن را به عنوان یک میان وعده سالم در نظر گرفت از این رو از نمونه های مختلف این محصول به عنوان تغذیه کودکان و نوجوانان در مدرسه، یک خوراکی راحت و انرژی بخش در سفرهای خارج از شهر و یا عصرانه استفاده می شود.