اگرچه سرمایه گذاری ریسک بزرگی است اما با سنجیدن جوانب کار و پیش بینی شرایط مناسب برای انجام این کار می توانید سود بالایی در این راه کسب کنید .در ادامه به شما پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید، تا در مورد یکی از حوزه های سودمند بیشتر بدانید.

شیره توت اصل

برخی به علت استرس و اضطراب نمی توانند شب خواب آرامی داشته باشند که شیره توت اصل با ماده ملاتونی  که دارد باعث آرامش فرد در خواب می شود.

یکی از مسائلی که خانم ها دچار آن می شوند کم خونی در قبل و حین و بعد بارداری می باشد که با مصره شیره توت اصل می توان از آن پیشگیری نمود.

شیره توت سرشار از انواع مواد مغذی و ویتامینها می باشد از جمله مهمترین ویتامینهای موجود در شیره توت عبارتند از:

آهن، اسید فولیک، روی، کلسیم، فسفر، پتاسیم، مس، منیزیم، پروتئین، ویتامینهای آ، ب، ث، قندهای طبیعی مانند: گلوکز، ساکارز، فروکتوز هستند.

شیره انگور عسلی

یکی از خوش طعم ترین شیره ها شیره انگور عسلی است که طعم فوق العاده شیرین و خوبی دارد. ملایر به شهر انگور معروف است که سالانه مقدار زیادی محصولات انگور از جمله کشمش و شیره تولید می کند.

از تاثیر این محصول در شادابی پوست و جلوگیری از چین و چروک نیز نباید غافل شد.

مصرف آن در کودکان ضعیف و لاغر و همچنین در بیمارانی که دارای ضعف جسمانی هستند، بسیار توصیه می شود.

انگورهای شهر ملایر دارای دانه های درشت، شیرین و به رنگ سیاه و سبز می باشد و شیره های انگور این شهر کاملا طبیعی، ارگانیک و طعم بسیار شیرین و بینظیری دارد به همین منظور این شیره طرفداران زیادی دارد.

اکثر افرادی که قصد خرید شیره انگور خانگی امسال دارند همیشه دغدغه این را دارند که شیره ای که می خرند تازه است یا کهنه است.

شیره انگور در ملایر

قابل ذکر است شیره انگور در ملایر سرشار از آهن می باشد و مصرف آن برای افرادی که از کم خونی رنج می برند بسیار مفید است و پزشکان مصرف آن را برای این افراد توصیه کرده اند.

سرشار از آنتی اکسیدان است و بدن را از بروز التهابات مصون می دارد و همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. 

افرادی که همیشه کم انرژی هستند می توانند با مصرف شیره انگور انرژی از دست رفته بدن خود را بازگردانند.

از زمانهای گذشته تا به امروز علاوه بر ملایر در روستای مانیزان استان همدان نیز شیره انگور تهیه می کرده اند.

گرفتن شیره از انگورهای باغات این روستا به وضعیت اقتصادی و کسب و کار مردمان این روستا کمک زیادی کرده و در تامین وضعیت مالی آنها بسیار موثر بوده است.