• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳

باربری آموت بار با ۴۰ نمایندگی فعال

 • 02 دی 1402 - 11:34
باربری آموت بار با ۴۰ نمایندگی فعال

گروه حمل و نقل آموت بار با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه حمل بار بین شهری و ۴۰ نماینده فعال در مراکز استان ها و ۶۵۰۰۰ راننده فعال در سراسر کشور موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار در ایران شده است. در همین راستا مجموعه باربری آموت بار به مدیریت محمد درویشی نیا همواره می کوشد که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان خود ارائه دهد. لازم به ذکر است که در این مجموعه هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان است که برهمین اساس در میان مشتریان به عنوان بهترین و معتبرترین باربری شناخته می شود.

ارتباط با باربری آموت بار از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱ امکان پذیر است. تیم پشتیبانی این مجموعه باربری به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته پاسخگوی متقاضیان حمل بار است. همچنین برای ثبت درخواست فقط کافی است که با پشتیبانی تماس گرفته شود، در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار آماده بارگیری خواهد بود. در باربری آموت بار قبل از اعلام بار، امکان استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری و نوع ماشین باربری برای مشتریان وجود دارد. به این صورت که آنها می توانند با مقایسه هزینه های حمل بار و چگونگی آن از پایین بودن نرخ کرایه این مجموعه باربری با توجه میزان کیفیت مطلع شوند. سپس با آگاهی کامل و کسب اطلاعات لازم برای حمل بار خود اقدام کنند.

شرکت حمل و نقل آموت بار بین شهری

گروه حمل و نقل آموت بار تمام امور مربوط به حمل بار بین شهری را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین نیروها و مجهزترین ماشین های باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می دهد. در این باربری تمام خدمات با بالاترین کیفیت و با پایین ترین نرخ کرایه حمل بار صورت می گیرد و با رعایت استانداردهای لازم همواره سعی در حفاظت از محموله های مشتریان می شود تا بدون هیچ گونه آسیبی و کاملا سالم در مقصد تحویل داده شود.

شرکت حمل و نقل آموت بار آماده ارائه حمل انواع بار مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی با مجهزترین ماشین های باربری همانند وانت بار و نیسان بار توسط با تجربه ترین رانندگان بین شهری است.

این مجموعه باربری به صورت شبانه روزی و کاملا ایمن تمام امور باربری را به صورت ویژه و انحصاری برای مشتریان خود انجام می دهد، برهمین اساس متقاضیان حمل بار بین شهری بدون هیچ دغدغه ای حمل بار بین شهری خود را به بهترین باربری می سپارند، بدون اینکه هیچ گونه دغدغه درباره باربری بین شهری خود داشته باشند؛ زیرا مطمئن هستند تمام مراحل حمل بار به صورت کاملا ایمن و توسط با تجربه ترین نیروها و مجهزترین ماشین های باربری انجام می شود.

باربری آموت بار برای حمل انواع بار خدمات ویژه ارائه می دهد که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. در این باربری مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود در هر مرحله ای باشد، به صورت آنلاین مطلع شوند و از آنجایی که بارنامه در حمل و نقل بین شهری به منزله سند رسمی محسوب می شود، مشتریان می توانند محموله خود را با داشتن آن پیگیری کنند. بیمه نامه نیز موجب افزایش ایمنی در باربری بین شهری می شود که با درخواست مشتری و با توجه به ارزش بار صادر خواهد شد؛ همچنین در صورت بروز آسیب به بار بیمه متعهد خواهد تمام خسارت آن را پرداخت کند.

لازم به ذکر است خدمات ارائه شده در شرکت حمل و نقل آموت بار، جزو خدمات انحصاری این مجموعه باربری محسوب می شود و در هیچ باربری دیگری چنین خدماتی به مشتریان ارائه نخواهد شد. به همین علت متقاضیان حمل بار بین شهری به عنوان تولیدکننده یا صنعتگر تنها کافی است یک بار از این خدمات بهره مند شوند، به طور قطع به مشتریان دائمی آموت بار تبدیل می شوند و از مزایای بسیار برخوردار خواهند بود.

مشتریان گرامی برای بهره مندی از خدمات انحصاری آموت بار می توانند با پشتیبانی از طریق شماره تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱ تماس بگیرند، در کوتاه ترین زمان ممکن حمل بار توسط نیروهای حرفه ای و مجهزترین ماشین باربری صورت خواهد گرفت.

شرکت حمل و نقل بین المللی آموت بار درویشی نیا

گروه حمل و نقل آموت بار با داشتن سال های تجربه و ایجاد نمایندگی های بسیار در سراسر کشور، در زمینه حمل بار به صورت بین شهری و بین المللی مشغول به فعالیت است. این مجموعه باربری به مدیریت محمد درویشی نیا تمام امور باربری را به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می دهد و با داشتن نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی همواره می کوشد که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

آموت بار برای حمل محموله های تجاری و بازرگانی، صادراتی و وارداتی، تولیدی و صنعتی به کشورهای مختلف در سراسر دنیا خدمات ویژه ارائه می دهد که جزو خدمات انحصاری آن محسوب می شود. برهمین اساس متقاضیان همواره تمایل دارند برای حمل و نقل بین المللی خود، آن را به مجموعه باربری آموت بار بسپارند. با این کار دیگر دغدغه ای درباره ارسال یا ترخیص محموله های خود نخواهند داشت و بر این باور هستند که تمام مراحل با رعایت استانداردهای لازم برای حمل بار بین المللی و توسط نیروهای بسیار متخصص و حرفه ای انجام شود.

آموت بار با مدیریت محمد درویشی نیا

مجموعه باربری آموت بار دارای سال ها سابقه در زمینه حمل و نقل بین شهری و بیش از ۴۰ نماینده رسمی در مراکز استان ها و ۶۵۰۰۰ راننده نیسان بار فعال در سراسر کشور است که می توان بیان کرد با ارائه خدمات با پوشش سراسری بزرگ ترین ناوگان سبک بار در ایران را به وجود آورده است. درواقع آموت بار با مدیریت محمد درویشی نیا، با ایجاد شبکه ای گسترده موجب شده است متقاضیان حمل بار در هر گوشه از کشور قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات حمل و نقل بین شهری در سریع ترین زمان ممکن برخوردار شوند. برای این کار کافی است با نمایندگی شهر خود تماس بگیرند و درخواست خود را ثبت کنند یا می توانند از طریق تماس با شماره پنج رقمی ۰۲۱۵۲۹۰۱ که برای برقراری ارتباط سریع تر در اختیار مشتریان قرار داشته شده، برای حمل بار خود اقدام کنند.

در گروه حمل و نقل آموت بار تمام امور باربری با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار بین شهری انجام می شود. همچنین از آنجایی که حمل بار تا حدود ۲ تن با وانت نیسان دارای مزایای بسیاری است به صورت روزانه متقاضیان فراوانی دارد و به عنوان پرکاربردترین ماشین باربری بین شهری محسوب می شود.

نیسان بار برگشتی یکی از انواع حمل بار با وانت نیسان بار بین شهری است که در صورت اعلام بار از سوی راننده در هنگام برگشت به مبدا صورت می گیرد. در این باربری از مشتریان هزینه کمتری دریافت می شود، به همین علت در میان متقاضیان حمل بار محبوبیت بالایی داشته و به عنوان باربری ارزان و مقرون به صرفه شناخته شده است.

نرخ کرایه حمل بار بین شهری جزو مواردی بسیار با اهمیت که قبل از ثبت درخواست مشتریان تمایل دارند درباره آن اطلاعات لازم را کسب کنند. در گروه حمل و نقل آموت بار هزینه باربری مطابق با نرخ اتحادیه باربری و مشخصات بار محاسبه می شود و از آن جهت که همواره سعی می شود بهترین خدمات به متقاضیان ارائه شد، پایین ترین نرخ نیز برای آنها در نظر گرفته شود. برهمین اساس نیز مجموعه باربری آموت بار در ذهن مشتریان به بهترین باربری با تعرفه ارزان ماندگار شده است.

محمد درویشی نیا، تقویت خدمات حمل بین شهری در آموت بار

گروه حمل و نقل آموت بار با مدیریت محمد درویشی نیا، بهترین خدمات حمل بین شهری را به مشتریان ارائه می دهد. این مجموعه باربری با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری همواره می کوشد که ارائه دهنده بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار بین شهری باشد. در همین راستا با راه اندازی بیش از ۴۰ نمایندگی در مراکز استان ها و ۶۵۰۰۰ راننده فعال در سراسر کشور، موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار در ایران شده است و بر همین اساس به عنوان بهترین گروه حمل و نقل با خدمات حمل بین شهری انحصاری مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان خود است.

آموت بار حمل انواع بار مانند جابجایی کالاهای مختلف، حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار یا کنارباری را به صورت ویژه انجام می دهد. به این صورت که برای حمل اثاثیه منزل نیروی بسته بندی و کارگر حمل بار ماهر و با تجربه ارسال می کند تا تمام مراحل اسباب کشی با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های اصولی صورت گیرد. همچنین از مناسب ترین ماشین های باربری با تناسب میزان وسایل برای جابجایی استفاده می کند تا حمل اثاثیه بدون هیچ گونه آسیبی به صورت کاملا ایمن انجام شود. همچنین برای حمل خرده بار با بهره مندی از خدمات آموت بار نیاز به استفاده از نیسان بار یا وانت بار بین شهری به صورت دربستی نخواهد بود و متقاضیان این نوع باربری فقط هزینه حمل کالا را پرداخت می کنند و با استفاده از این خدمات می توانند هزینه های باربری خود را کاهش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار بین شهری و تعرفه باربری و نوع ماشین باربری مشتریان می توانند با پشتیبانی از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱ ارتباط برقرار کنند. تیم پشتیبانی مجموعه باربری آموت بار به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به متقاضیان گرامی است.

آموت بار شرکت پیشرو در خدمات حمل بار در کشور

خدمات بین شهری گروه حمل و نقل آموت بار دارای ویژگی های انحصاری است، به همین علت از این مجموعه باربری به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات حمل بار در کشور یاد می شود. آموت بار با به وجود آوردن شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار موجب شده است متقاضیان در هر نقطه ای ایران قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات با بالاترین کیفیت بهره مند شوند. همچنین سال های تجربه در زمینه باربری بین شهری آن را به بزرگ ترین مجموعه باربری تبدیل کرده است که مشتریان با خیال راحت و اطمینان خاطر و بدون هیچ دغدغه ای می توانند تمام امور مربوط به حمل بار بین شهری خود را به آموت بار بسپارند.

در شرکت باربری آموت بار تمام مراحل حمل بار به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت استانداردهای لازم توسط رانندگان آموزش دیده و آشنا به مسیر و نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی انجام می شود. در این مجموعه باربری برای حمل انواع بار، مشتریان در هر نقطه ای از کشور قرار داشته باشند، امکان استفاده از بهترین خدمات با پایین ترین نرخ باربری برای آنها وجود دارد. در ضمن لازم به ذکر است که متقاضیان باربری بین شهری تنها کافی است با نمایندگی شهر خود تماس بگیرند و درخواست خود را اعلام کنند. تیم پشتیبانی آموت بار با شماره تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱، در سریع ترین زمان ممکن آماده بارگیری و جابجایی بار در مبدا موردنظر مشتریان می شوند و به صورت کاملا ایمن و سالم آن را به مقصد می رسانند.

آموت بار با ارائه خدمات ویژه با پوشش سراسری برای تمام امور باربری توانسته است رضایت و اعتماد متقاضیان حمل بار بین شهری را به خود جلب کند. همچنین به نخستین ناوگان سبک بار در کشور تبدیل شده است که با ماندگاری در ذهن مشتریان برای همیشه از آن به عنوان بهترین و بزرگ ترین مجموعه باربری نام برده خواهد شد.

باربری آموت بار تهران به شهرستان و بالعکس

حمل بار از تهران به شهرستان جزو مواردی است که به صورت روزانه متقاضیان بسیاری دارد و مشتریان همواره به دنبال بهترین باربری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ کرایه هستند. برهمین اساس پیشنهاد می شود که برای باربری تهران به شهرستان از خدمات باربری مجموعه باربری آموت بار استفاده کنید.

در این باربری تمام امور مربوط به حمل بار بین شهری مانند محصولات صنعتی و تولیدی، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامپروری، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی، حمل اثاثیه منزل و جهیزیه، حمل خرده بار با انواع ماشین باربری مجهز مانند نیسان بار و وانت بار به صورت کاملا حرفه ای از تهران به شهرستان انجام می شود.

در مجموعه باربری آموت بار برای باربری تهران به شهرستان خدمات ویژه ارائه می شود و همواره سعی در خدمات دهی به بهترین صورت با بالاترین کیفیت و پایین ترین تعرفه است. برهمین اساس آموت بار به عنوان معتبرترین باربری در میان مشتریان شناخته شده که با استفاده از خدمات این باربری ایمن، دیگر نگرانی درباره باربری بین شهری وجود نخواهد داشت.

درواقع می توان بیان کرد که آموت بار با داشتن ماشین های باربری مجهز برای باربری بین شهری و رانندگان حرفه ای در سراسر کشور، بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل برای باربری تهران به شهرستان محسوب می شود. برهمین اساس متقاضیان حمل بار در هر نقطه ای از تهران قرار داشته باشند، می توانند به بهترین و با کیفیت ترین باربری با ارزان ترین تعرفه حمل بار دسترسی پیدا کنند و با اطمینان خاطر بار خود را به این مجموعه باربری بسپارید. در آموت بار برای تمام امور باربری، بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر صادر می شود که همین مورد موجب می شود که بار مشتریان به صورت کاملا ایمن و سالم در مقصد تحویل داده شود.

آموت بار حمل بار داخلی و بین المللی

مجموعه باربری آموت بار تمام امور باربری به صورت داخلی و بین المللی را با استفاده از نیروهای با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری انجام می دهد. در این باربری به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به متقاضیان حمل بار داخلی و بین المللی بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و با پایین ترین نرخ باربری ارائه می شود. حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، ترخیص کالا از گمرگ و ترانزیت محصولات مختلف تولیدی و صنعتی، کالاهای صادراتی و وارداتی به تمام شهرهای ایران و کشورهای جهان از جمله مواردی است که توسط گروه حمل و نقل آموت بار به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت تمام استانداردهای لازم برای ایمنی بار انجام می شود.

برای بهره مندی از خدمات داخلی و بین المللی آموت بار کافی با پشتیبانی از طریق تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار و تجهیزات کامل برای شما ارسال می شود. سپس با احتیاط کامل و رعایت تمام موارد ایمنی، محموله در سریع ترین زمان ممکن توسط بهترین نیروها بارگیری و به مقصد خواهد رسید.

آموت بار حمل بارهای خاص و ترافیکی

بارهای خاص و ترافیکی به بارهایی گفته می‌ شود که از نظر اندازه، وزن یا شکل، از حد مجاز تعیین شده برای حمل و نقل جاده‌ ای بیشتر است. این بارها به دلیل ویژگی ‌های خاص خود، نیازمند تجهیزات و روش ‌های حمل و نقل ویژه ‌ای هستند تا از ایمنی آنها در حین حمل و نقل اطمینان حاصل شود.

همچنین حمل بارهای خاص و ترافیکی نیازمند رعایت قوانین و مقررات خاصی است. این قوانین در راستای حفظ ایمنی ترافیک و جلوگیری از بروز حوادث جاده ‌ای وضع شده‌ اند. برخی از مهم ‌ترین قوانین و مقررات مربوط به حمل بارهای خاص و ترافیکی شامل دریافت مجوز حمل بار ترافیکی، تجهیزات ویژه حمل بار، رعایت سرعت مجاز می شود.

درواقع می توان بیان کرد که حمل بارهای خاص و ترافیکی نیازمند مهارت و تجربه کافی است. بنابراین توصیه می ‌شود که برای حمل این نوع بارها از خدمات شرکت‌ حمل و نقل متخصص و دارای مجوز استفاده کنید. برهمین اساس پیشنهاد می شود برای حمل بارهای خاص و ترافیکی خود از خدمات گروه حمل و نقل آموت بار که این نوع بارها را به صورت ویژه و انحصاری جابجا می کند، بهره مند شوید.

این مجموعه باربری همواره می کوشد بهترین خدمات را به مشتریان خود برای حمل بارهای خاص و ترافیکی ارائه دهد و هدف جلب رضایت و کسب اعتماد بیشتر متقاضیان حمل بار بین شهری است. به همین علت آموت بار در میان مشتریان به عنوان باربری ایمن و معتبر شناخته می شود.

حمل بار به اروپا با آموت بار

باربری بین المللی جزو مواردی است که شرکت های فعال در زمینه صادارات یا واردات متقاضی آن هستند و همواره در جستجوی انجام امور حمل بار خود توسط بهترین شرکت باربری هستند. گروه حمل و نقل آموت بار آماده ارائه بهترین خدمات برای حمل بار به اروپا به صاحبان کسب و کارهای مختلف است. به این صورت که مشتریان با استفاده از این خدمات ویژه می توانند ارسال بار بدون دغدغه و ایمن را تجربه کنند.

در گروه حمل و نقل آموت بار، حمل انواع بار توسط نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه بسته بندی و حمل بار به صورت حرفه ای انجام می شود. برای بهره مندی از این خدمات کافی است که از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱ درخواست باربری به صورت داخلی یا بین المللی ثبت شود. سپس در سریع ترین زمان ممکن حمل محموله توسط بهترین نیروها و رانندگان با تجربه و آموزش دیده انجام می پذیرد.

تیم پشتیبانی در مجموعه باربری آموت بار به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان برای ثبت درخواست یا کسب اطلاعات لازم درباره حمل و نقل بین شهری یا بین المللی است.

آموت بار ایران به اروپا

آموت بار یکی از شرکت ‌های حمل و نقل بین‌المللی معتبر در ایران است که خدمات حمل بار از ایران به اروپا را ارائه می‌ دهد. این مجموعه باربری با بیش از ۲۰ دهه تجربه در زمینه حمل و نقل بین‌المللی و داخلی، دارای نمایندگی‌ های فعال در سراسر ایران و اروپا است.

گروه حمل و نقل آموت بار خدمات حمل بار از ایران به اروپا را به دو روش دریایی و هوایی ارائه می ‌دهد. حمل دریایی یکی از مقرون به صرفه ‌ترین روش ‌های حمل بار از ایران به اروپا است. این روش برای حمل بارهای حجیم و سنگین مانند مواد اولیه، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی مناسب است. آموت بار برای حمل دریایی بار از ایران به اروپا، از کشتی‌ های کانتینری استفاده می‌ کند. این کشتی ‌ها دارای ظرفیت ‌های مختلف هستند و می‌ توانند انواع کالاها را حمل کنند. مدت زمان حمل بار از ایران به اروپا به روش دریایی، بسته به مقصد، بین ۲ تا ۴ هفته است.

حمل هوایی سریع‌ترین روش حمل بار از ایران به اروپا است. این روش برای حمل بارهای حساس و ارزشمند مانند دارو، قطعات الکترونیکی و کالاهای لوکس مناسب است. آموت بار برای حمل هوایی بار از ایران به اروپا، از هواپیماهای باری استفاده می‌کند. این هواپیماها دارای ظرفیت ‌های مختلف هستند و می ‌توانند انواع کالاها را حمل کنند. مدت زمان حمل بار از ایران به اروپا با روش هوایی، با توجه به مقصد بین ۱ تا ۲ روز است.

هزینه حمل بار از ایران به اروپا به عوامل مختلفی از جمله نوع حمل (دریایی یا هوایی)، وزن و حجم بار، نوع کالا و مقصد بار بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار ایران به اروپا و هزینه حمل آن می توانید با پشتیبانی آموت بار تماس حاصل فرمایید. ارتباط با تیم پشتیبانی از طریق تماس با شماره پنج رقمی ۰۲۱۵۲۹۰۱ برای مشتریان فراهم شده است که با استفاده از آن سریع تر و راحت تر می توانند از خدمات باربری استفاده کنند.

آموت بار بزرگترین باربری بین شهری در ایران

گروه حمل و نقل آموت بار با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و ۳۴ نماینده رسمی در مراکز استان ها و ۶۵۰۰۰ راننده فعال به عنوان بزرگ ترین باربری بین شهری در ایران شناخته شده است. این مجموعه باربری با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل بین شهری موجب شده است که متقاضیان در هر گوشه از ایران قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات باربری برای حمل بار بین شهری خود استفاده کنند.

آموت بار تمامی مراحل حمل بار را با دقت و سرعت انجام می‌دهد و تضمین می‌کند که بار مشتری به سلامت و در زمان مقرر به مقصد برسد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات باربری بین شهری توسط آموت بار، مشتریان می ‌توانند با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایند.

آموت بار به عنوان بزرگ ترین باربری بین شهری در ایران، آماده ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب به متقاضیان حمل بار است که همین مورد موجب شده رضایت مشتریان و اعتماد آنها از این مجموعه باربری در حال افزایش باشد.

تجربه و سابقه طولانی در زمینه حمل و نقل بین‌ شهری، ایجاد شبکه ای گسترده با راه اندازی نمایندگی های فعال در سراسر کشور، استفاده از تجهیزات و فناوری ‌های پیشرفته و تضمین سلامت و امنیت بار از ویژگی های انحصاری مجموعه باربری آموت بار است که همین موارد موجب محبوبیت آن در میان مشتریان شده است.

باربری آموت بار در کنار بهترین برندهای کشور

باربری آموت بار با بیش از ۲۰ دهه تجربه در زمینه حمل و نقل بار، یکی از معتبرترین و شناخته ‌شده ‌ترین برندهای کشور در این حوزه است. این شرکت با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، توانسته رضایت مشتریان خود را در سراسر کشور جلب کند.

از جمله دلایل موفقیت باربری آموت بار می ‌توان به سابقه طولانی و درخشان در زمینه حمل و نقل بار بین شهری، برخورداری از ناوگان گسترده و متنوع، استفاده از نیروهای متخصص و مجرب، مجهزترین ماشین های باربری، ارائه خدمات با کیفیت و مقرون ‌به ‌صرفه اشاره کرد. این مجموعه باربری دارای خدمات انحصاری و ویژه مانند حمل بار اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل بار صنعتی، حمل بار تجاری و حمل بار گمرکی است. درواقع می توان بیان کرد که باربری آموت بار با برخورداری از ناوگان گسترده و متنوع، قادر به حمل انواع بار با هر حجم و وزنی است. این شرکت دارای نیروهای متخصص و مجرب است که با استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن، تمام امور باربری بین شهری را با دقت و ایمنی کامل انجام می دهد.

باربری آموت بار با ارائه خدمات با کیفیت و مقرون ‌به ‌صرفه، توانسته جایگاه ویژه‌ ای در میان بهترین برندهای کشور در زمینه حمل و نقل بار کسب کند. این شرکت با تعهد به ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، همواره در تلاش است تا رضایت آنها را جلب کند. در ادامه به برخی از ویژگی ‌های باربری آموت بار که آن را در کنار بهترین برندهای کشور قرار می ‌دهد، اشاره شده است.

سابقه طولانی و درخشان: باربری آموت بار با بیش از ۲۰ دهه تجربه در زمینه حمل و نقل بار، یکی از قدیمی ‌ترین و معتبرترین شرکت ‌های این حوزه در کشور است. این سابقه طولانی نشان‌ دهنده کیفیت خدمات و رضایت مشتریان از این شرکت است.

ناوگان گسترده و متنوع: باربری آموت بار با برخورداری از ناوگان گسترده و متنوع، قادر به حمل انواع بار با هر حجم و وزنی است. این ناوگان شامل انواع کامیون، تریلی، وانت بار و نیسان بار است که متناسب با نیاز مشتریان، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از نیروهای متخصص و مجرب: باربری آموت بار با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب، بار مشتریان را با دقت و ایمنی کامل حمل می‌کند. این نیروهای متخصص، دوره‌ های آموزشی لازم را در زمینه حمل و نقل بار طی کرده‌اند و از مهارت و تجربه کافی برخوردار هستند.

ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب: باربری آموت بار با ارائه خدمات با کیفیت و مقرون‌ به‌ صرفه، توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. این شرکت با استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن، خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان ارائه می‌دهد.

با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، می‌توان بیان کرد که باربری آموت بار یکی از بهترین برندهای کشور در زمینه حمل و نقل بار است. این شرکت با سابقه طولانی و درخشان، ناوگان گسترده و متنوع، نیروهای متخصص و مجرب و ارائه خدمات انحصاری، توانسته جایگاه ویژه ‌ای در میان بهترین برندهای کشور کسب کند.

شرکت حمل و نقل بین شهری آموت بار

گروه حمل و نقل آموت بار آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان بارهای مختلف به صورت بین شهری است. این مجموعه باربری با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه حمل بار و بسته بندی همواره می کوشد که تمام امور باربری را به صورت ویژه و با رعایت تمام استانداردهای لازم برای حفظ ایمنی بار انجام می شد.

خدمات باربری آموت بار به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته به مشتریان ارائه می شود که با ایجاد نمایندگی های بسیار متقاضیان در هر نقطه ای از ایران قرار داشته باشند، می توانند از بهترین خدمات بهره مند شود.

آموت بار یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل بین شهری در ایران است که خدمات گسترده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه حمل و نقل بین شهری، توانسته است اعتماد مشتریان را جلب کند و به یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه تبدیل شود.

خدمات باربری آموت بار شامل حمل بار با انواع کامیون، تریلی، خاور و وانت بار، بسته بندی بار به صورت حرفه ای، حمل بار با بیمه نامه معتبر و بارنامه هوشمند، تحویل بار در مقصد به صورت صحیح و سالم می شود. لازم به ذکر است که آموت بار با داشتن ناوگان گسترده ای از انواع ماشین های باربری مانند وانت بار، نیسان بار، خاور و کامیون، می تواند بار مشتریان را به تمام نقاط ایران ارسال کند. آموت بار با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه، بار مشتریان را به صورت کاملا اصولی بسته بندی و حمل می کند. همچنین با ارائه بیمه نامه معتبر و بارنامه هوشمند، خیال مشتریان را از سلامت و ایمنی بارشان راحت می کند.

ویژگی‌های انحصاری باربری آموت بار

 • هوشمندسازی سامانه صدور بارنامه (پیگیری وضعیت بار به صورت آنلاین)
 • باربری ارزان و ایمن مطابق با استانداردهای حمل و نقل بین شهری
 • نخستین ناوگان سبک بار در ایران
 • ارائه خدمات باربری بین شهری با پوشش سراسری
 • بیش از ۳۴ نمایندگی در مراکز استان های کشور
 • ۶۵۰۰۰ راننده فعال در سراسر کشور
 • ارائه بهترین خدمات باربری به صورت شبانه روزی با پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • قیمت ‌دهی سریع و حقیقی
 • پایین نگه داشتن نرخ و تعرفه حمل بار بین شهری
 • گستردگی حمل بار بین شهری به صورت سراسری (باربری تهران به شهرستان و باربری شهرستان به تهران)
 • صدور بیمه نامه رسمی و معتبر با درخواست مشتری برای تمام امور باربری (با ارزش ۱ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیارد تومان)
 • ارائه خدمات ویژه به متقاضیان حمل بار (اعزام نیروی حمل و بسته بندی حرفه ای و با تجربه)
 • استفاده از ماشین های باربری مناسب برای حمل و نقل بین شهری و سالم از لحاظ فنی و ظاهری
 • اعزام رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر و قانونمند به رعایت تمام نکات ایمنی و رانندگی مجاز برای حفظ امنیت بار

باربری ارزان با آموت بار

هزینه حمل بار جزو مسائلی بوده که همواره مورد توجه متقاضیان باربری بین شهری است و می توان بیان کرد که با توجه به آن باربری مورد نظر و متناسب با محموله خود را انتخاب می کنند. بر همین اساس گروه حمل و نقل آموت بار سعی می کند که بهترین خدمات را با پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار ارائه دهد. به صورتی که در میان مشتریان به عنوان معتبرترین باربری با تعرفه ارزان شناخته شده است.

در مجموعه باربری آموت بار تمام امور مربوط به حمل بار بین شهری با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار توسط رانندگان حرفه ای و با تجربه انجام می شود. بنابراین مشتریان می توانند بدون هیچ نگرانی و با باور بر اینکه تمام موارد ایمنی برای سالم ماندن بار انجام می شود، از خدمات این باربری برای ارسال بار خود استفاده کنند.

استعلام قیمت از ویژگی های انحصاری این باربری است که با این کار متقاضیان می توانند قیمت باربری های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند و این آگاهی را به دست آورند که هزینه باربری در آموت بار با توجه به نوع خدمات در پایین ترین نرخ کرایه باربری قرار دارد و به نوعی باربری ارزان محسوب می شود.

اگر شما متقاضیان حمل بار بین شهری در زمره افرادی هستید که باربری ایمن و با کیفیت برای شما دارای اهمیت است، فقط با یک بار استفاده از خدمات گروه حمل و نقل آموت بار، یکی از مشتریان دائمی این باربری خواهید شد. ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و نرخ کرایه مناسب از ویژگی های انحصاری آموت بار محسوب می شود که بر همین اساس، اعتماد و رضایت مشتریان این باربری در حال افزایش است.

در نهایت می توان بیان کرد که مجموعه باربری آموت بار با توجه به گسترش خدمات خود به صورت سراسری و در راستای ارتقای خدمات خود در زمینه حمل و نقل داخلی، به بزرگ ‌ترین ناوگان سبک بار در ایران تبدیل شده است.

باربری بین شهری با نیسان بار

با توجه به افزایش تقاضا برای حمل بار بین شهری با نیسان بار، آموت بار آماده ارائه خدمات باربری با نیسان بار است. بنابراین مشتریان گرامی می توانند برای حمل انواع بار از وانت نیسان بین شهری استفاده کنند.

لازم به ذکر است که برای انجام تمام امور باربری بین شهری با نیسان بار و سایر ماشین های باربری، یافتن یک باربری ایمن و حرفه ای، جزو دغدغه های اصلی صاحبان بار محسوب می شود. بهره مندی از خدمات باربری آموت بار، خیال مشتریان را بابت حمل بار با نیسان بار بین شهری آسوده می کند.

گروه حمل و نقل آموت بار، تمام خدمات باربری را با پایین ترین تعرفه باربری در کمتر از یک ساعت و به صورت کاملا ایمن انجام می دهد. در این باربری به صورت شبانه روزی نیسان بار تهران به شهرستان و حمل بار به شهرهای بزرگ و کوچک ایران مانند شیراز، مشهد، تبریز، اصفهان، کرمان، بندرعباس، اهواز، آمل، چالوس و رشت با انواع ماشین باربری صورت می گیرد.

نیسان بار برگشتی، یکی از انواع باربری در آموت بار است که به علت قیمت پایین هزینه باربری، به صورت روزانه متقاضیان بسیاری دارد. برای استفاده از خدمات مجموعه باربری آموت بار، کافی است که با پشتیبانی تماس گرفته شود، این گروه حمل و نقل به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به متقاضیان حمل بار هستند.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=51686

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.