اگر دوست دارید مانند من فرد پولداری شوید و آینده خود را تضمین کنید باید محصولی انتخاب کنید تا درآمد زایی بالایی داشته باشد من با انتخاب زردچوبه زندگی خوبی دارم و هیچ دغدغه ای برای آینده نخواهم داشت.

زردچوبه مهسان

گیاه زردچوبه مهسان اصل در ۱۰۰ سال قبل در هندوستان کاشت می شد و هندوستان که یکی از کشورهای بزرگ تولید کننده زردچوبه به شما می آید . سالانه حدود ۲۲۵۰۰۰ تن زردچوبه در کشور هندوستان تولید می شود که این کشور به تنهایی ۹۴% از زردچوبه های کل جهان را تولید و تامین می کند.

بخش اعظم زردچوبه هند به کشورهایی مانند ایران ترکیه افغانستان عراق و کشورهای اروپایی و آمریکا صادر می شود که سطح وسیع از زمینهای زراعتی در کشورهای مالزی اندونزی هندوستان آن و برخی از نقاط چین از چوب کاشت و تولید می شود.

همان گونه که گفته شد استفاده از زردچوبه گلستان تازه هم به صورت موضعی و هم به صورت خوراکی خواص بسیاری برای افراد دارد. اگر برای درمان برخی از دردهها و گرفتگیهای مفصلی به داروخانه مراجعه کنید، ممکن است پمادهای ضدالتهاب و گرفتگی زردچوبه را برای شما تجویزکنند.

زردچوبه هندی

ازجمله ویژگیهای بارز ظاهری زردچوبه ها می توان به عطر و طعم و رنگ آن اشاره کرد. رنگ زردچوبه هندی خردلی می باشد و طم آن کمی تلخ و تیز است که به کاربردن آن برای تمامی غذاها امری رایج و متداول است؛ چرا که طعم و رنگ بسیار خوبی را به غذاها می دهد. ما ایرانیان از زردچوبه در تهیه ی انواع غذاها مانند سوپ، آش، خورشت قیمه، سس و انواع خوراکها استفاده می شود. از گیاه زردچوبه تنها  به عنوان ادویه غذایی استفاده نمی شود بلکه می توان از آب آن برای تهیه انواع سرمهای دارویی در صنعت پزشکی استفاده کرد.

در فرآیند ساخت برخی کرمها و محلولهای موضعی می توان از عصاره گیاه زردچوبه استفاده کرد. برخی از افراد نسبت به مصرف این گیاه پرخاصیت چه به صورت موضعی و چه به صورت خوراکی، حساسیتهای شدید پوستی و سیستمیک از خود نشان می دهند که باید در مصرف بی رویه آن دقت کنند تا دچار این معضلات نشوند.

زردچوبه مشهدی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید زردچوبه مشهدی غنی از انواع ویتامینهای B6 و B12 می باشد که در افزایش  فرآیند خون سازی و تامین گویچه های قرمز خون بسیار کارآمد هستند. در داخل بدن همه ی افراد نوعی محصولات ضد دیواره سلولی ایجاد می شوند که حاصل فعالیتهای  متابولیسمی بدن هستند. این ماده مازاد در بدن می تواند در پشت دیواره های سلولی مجتمع شود و مانع خون رسانی و خروج مواد مفید شوند.

نمونه بارز این تجمع در پشت دیواره های قلب دیده می شود که در این گونه موارد، کورکومین  موجود در زردچوبه باعث تخریب  و ازبین رفتن این مواد مازاد می شود. زردچوبه را می توان یک داروی اختصاصی برای قلب معرفی کرد؛ چرا که می تواند از نارساییهای قلبی، بلارفتن کلسترول بد خون،  بسته شدن رگهای خونی قلب و غیره جلوگیری کند.