در شرایط عادی ثروتمند شدن در مدت کوتاه امکان پذیر نیست ولی اگر راه را بلد باشی ممکن میشود. منبا تجارت آشنا شدم که بهترین و کوتاه ترین راه برای تحقق آرزوهایم بود. من تجارت را با محصول پر مشتری آغاز کردم و ادامه دادم. در حال حاضر یک تاجر موفق هستم و میخواهم شما هم مثل من به هدفتان برسید. پس تا انتها مقاله را بخوانید و با این محصول کار آمد آشنا شوید.

آویشن کوهی تازه

آویشن کوهی تازه جزء گیاهانی است که افراد به خصوص ایرانی ها به عنوان دمنوش و به روش های دیگر آن را به کار میگیرند.امروزه از گیاهان برای مصرف روزانه و به خصوص برای درمان و پیشگیری از بیماری ها استفاده میشود آویشن کوهی تازه نیز یکی از این گیاهان است.از آویشن هم برای درمان و هم در غذا ها و دمنوش های مختلف استفاده میکنند یکی از انواع آویشن که مورد تایید همه است آویشن کوهی نام دارد.آویشن های کوهی را از دل کوه تهیه میکنند به همین علت به آن آویشن کوهی میگویند نوع تازه آن ها همیشه طرف داران زیادی داشته و دارد.

آویشن کوهی خشک

یکی از محصولات گیاهی که به عنوان دمنوش و معطر کردن غذا مورد استفاده قرار می گیرد، آویشن کوهی خشک شده است که شما می توانید در این سایت با قیمت مناسب خریداری کنید.فواید آویشن خشک سرشار از ویتامینها و مواد معدنی مهم برای سلامت انسان است، زیرا برگهای آن منبع غنی آهن، کلسیم، پتاسیم، منیزیم، منگنز و سلنیوم است و همچنین حاوی فلاونوئیدها و آنتی ‌اکسیدانهای فنولی زیادی است که از جمله: لوتئین، زآگزانتین، لوتئولین، نارینگنین، و غیره می باشد. در واقع آویشن تازه طعم و عطر قوی تری نسبت به آویشن خشک دارد. اما می توان گفت آویشن خشک می تواند مقدار زیادی روغن فرار و آنتی اکسیدان را در خود نگه دارد. در مورد روش خشک کردن گیاه آویشن، با جریان بهترین راه برای حفظ مواد مغذی آویشن در طول فرآیند خشک کردن است.

آویشن خشک کیلویی

آویشن خشک کیلویی گیاهی دارویی است که از دیرباز از آن استفاده می شده و در دامنه کوههای شمالی و از برگهای خشک شده بوته های آن به عمل می آید.آویشن نوعی گیاه است مقاوم و بوته‌اي که با گل‌هایی به رنگهای بنفش و صورتي با برگهايي کوچک با کرکهاي ريز می باشد که در دامنه کوه های غربی اصفهان یافت می شود.خاصیت دارویی دارد و دارای ویژگی ضد باکتری و میکروبی و ضد عفونی کننده می باشد.