تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که به دلایل مختلف دیرتر از سایر تیم های لیگ برتری سرمربی خود را انتخاب و تمریناتش را آغاز کرد، تا این جای نقل و انتقالات تابستانی توانسته شروین بزرگ، عباس بوعذار، رضا جبیره، احمد گوهری و محمد بختیاری را جذب و با طالب ریکانی، محمود مطلق‌زاده، سید فاخر تهامی، محمد غبیشاوی، حسن بیت سعید و محمد اهل شاخه تمدید کند.

به گزارش ایسنا، در ادامه روند جذب بازیکن و پر کردن خلاهای موجود در پست های مختلف نیز قرار است تا پایان هفته جاری، سه بازیکن جدید به جمع آبادانی ها اضافه شود. ضمن این که قرارداد مهدی زبیدی و حکیم نصاری هم پیش از اردوی این تیم تمدید می شود تا منصوریان با تیمی کامل به اردو برود.

اگرچه نفتی ها کار خود را برای حضور در لیگ بیست و یکم دیر آغاز کرده اند اما امیدوارند که در اولین حضور منصوریان در راس کادرفنی این تیم، فصل خوبی را پشت سر بگذارند، البته اگر پول همین روزها به باشگاه برسد و مسئولان بیش از این در تزریق پول دست روی دست نگذارند.

باشگاه صنعت نفت آبادان سال ها است که با مشکل تکراری، مالی مواجه است و همین نیز باعث شده این تیم نتواند چندان انتظارات هواداران خود را برآورده کند. نفت اگر هر فصل، حتی بودجه ای اندک اما مشخص داشته باشد، مطمئنا با برنامه بهتر خود را برای حضور در لیگ آماده می کند، موضوعی که به نوعی برای مسئولان این باشگاه به آرزو تبدیل شده است.

نفت آبادان از سوم مهرماه در کردان کرج اردو می زند و برگزاری سه بازی دوستانه در دستور کار تیم منصوریان است.

انتهای پیام