به گزارش ایسنا، پس از توافقی میان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس صورت گرفت، قرار بر این بود که کریم باقری علاوه بر پرسپولیس، به عنوان مربی در تیم ملی هم حضور داشته باشد و به این مجموعه کمک کند. با این حال با وجود اینکه در اردوهای اخیر تیم ملی این رویه جاری بود، در آخرین اردوی تیم ملی در کره جنوبی بود اعلام شد که کریم باقری به دلیل ابتدا به کرونا حضور نخواهد داشت.

پس این موضوع و در شرایطی که تیم ملی ایران خود را برای بازی برابر کره آماده می‌کرد، تصاویری از باقری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد مربی پرسپولیس و تیم ملی در یکی از کشورهای منطقه حضور دارد و به سفری تفریحی رفته است.

نکته جالب اینجاست که پیگیری‌ها خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد او پس از چند روز به ایران بازگشته و عملا نه در تمرین تیم ملی  و نه در تمرین پرسپولیس حاضر نشده است.

پیگیری‌ها از باشگاه پرسپولیس هم نشان می‌دهد، عملا تا سه‌شنبه که اردوی تیم ملی به پایان می‌رسد، پرسپولیسی‌ها انتظاری برای حضور باقری در تمرینات تیمشان ندارند و از روز چهارشنبه منتظر حضور او در ورزشگاه شهید کاظمی هستند.

در این میان اما فدراسیون فوتبال هنوز اطلاع رسانی دقیقی در این باره انجام نداده و کسی دقیقا نمی‌داد مربی تیم ملی چرا در تمرینات تیم ملی شرکت نمی‌کند؟

انتهای پیام

منبع : ایسنا