به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، «بخوان به نام پروانه»، «به ولایت امیرالمومنین»، «باران نور» و «جشنواره بزرگ صالح» عناوین برنامه های زنده ای هستند که به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شوند و «جشنواره بزرگ صالح» و «به ولایت امیرالمومنین» علاوه بر رادیو نمایش به صورت زنده از سایت و فضای مجازی این شبکه رادیویی و ایران صدا نیز پخش خواهند شد.

«بخوان به نام پروانه» عنوان برنامه زنده ای است که چهارشنبه ششم مرداد از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ به تهیه کنندگی امیرهوشنگ کریم نیا، گویندگی نسرین زارع، امین بختیاری و نویسندگی سهیلا خدادادی با حضور فعال شنوندگان و مخاطبان رادیو نمایش که گزارشگران افتخاری این شبکه رادیویی هستند و به منظورتکریم سادات پخش می شود.

«به ولایت امیرالمومنین» نیز ویژه برنامه زنده دیگر رادیو نمایش است که به تهیه کنندگی علی بهرامی از ساعت ۲۱ تا ۲۳:۳۰ چهارشنبه ششم مرداد ماه از این شبکه رادیویی پخش می شود. این برنامه در فضای باز خیابان امین الملک میدان سردار شهید حاج احمد مایلی و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود. برنامه علاوه بر رادیو نمایش به صورت زنده از سایت و فضای مجازی این شبکه رادیویی و ایران صدا نیز پخش خواهد شد.

همچنین برنامه زنده نمایشی«باران نور» به تهیه کنندگی محسن جواهری، نویسندگی سهیلا خدادادی، نگین خواجه نصیر، گویندگی حمید یزدانی ابیانه، نگین خواجه نصیر، کارشناسی علی آقا بابا و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، روز پنجشنبه هفتم مرداد ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح از رادیو نمایش پخش می شود.

برنامه زنده رادیویی «جشنواره بزرگ صالح» که به پوشش اختتامیه این جشنواره و گفتگو با هنرمندان مطرح کشور می پردازد به تهیه کنندگی علی بهرامی از محل برگزاری این مراسم، ساعت ۲۱ تا ۲۳ پنجشنبه هفتم مرداد به صورت زنده از شبکه رادیویی نمایش، سایت و فضای مجازی این شبکه رادیویی و ایران صدا پخش می شود.