• امروز : یکشنبه - ۲۶ فروردین - ۱۴۰۳

ورود زودهنگام به انتخابات سم مهلک برای توسعه گرمی است

  • 16 مرداد 1401 - 13:04
ورود زودهنگام به انتخابات سم مهلک برای توسعه گرمی است

به گزارش خبرنگار مهر، ولی اسماعیلی پیش از ظهر یکشنبه در آستانه روز خبرنگار در جمع خبرنگاران در گرمی اظهار کرد: بیشترین تقاضای مردم در دیدارها و نشست‌های مردمی ایجاد اشتغال برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی است که بیکاری به یک معضل جدی تبدیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین وقت نماینده صرف گفتگوهای دوطرفه مردم می‌شود در حالی که اگر ساختار حزبی درست داشته باشیم باید بیشترین وقت نماینده صرف تصویب و نظارت بر طرح‌ها و لوایح بگذرد تا در این حوزه‌ها راهگشا باشد.
مردم سال آینده در انتخابات نمره خواهند داد
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در مورد کارنامه و عملکرد خود گفت: مردم باید به عملکرد نمایندگان نمره دهند که این نمره را نیز سال آینده در موعد انتخابات خواهند داد.
اسماعیلی بیان کرد: بنده از عملکرد خود رضایت ندارم چرا که قول‌های داده شده در حوزه اشتغال چندان مطلوب محقق نشده است.
وی افزود: با ضعف عملکردی که وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشت و تغییر مکرر مدیران عامل وزارتخانه تمام وعده‌های داده شده در حوزه سرمایه گذاری و اشتغال بر زمین ماند ولی همچنان در دوره جدید فعالیت وزارت تعاون پیگیر هستیم تا ضعف و کاستی‌ها در حوزه سرمایه گذاری و اشتغال برطرف شود.
نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: گرمی از لحاظ اشتغال بسیار عقب مانده و با تیم جدیدی که دولت در حال تدارک است انتظار می‌رود این عقب ماندگی در شهرهای مرزی و محروم نظیر گرمی جبران شود.
مدیران اسیر تبلیغات زودهنگام نشوند
اسماعیلی ادامه داد: برای شهرستان‌های کوچک و کمتر توسعه یافته ورود زودهنگام به عرصه انتخابات سم مهلک است و باید در موعد مقرر مردم با بررسی عملکردها رأی خود را ارائه دهند.
وی اظهار کرد: شرعا و قانونا درست نیست که مدیران و مسئولان وقت خود را صرف تبلیغات زودهنگام انتخاباتی کنند بلکه بهتر است با همگرایی بیشتر کارها را به پیش برده و در سال آینده و موعد مقرر تنور انتخابات را گرم کرده و در خدمت همه کاندیداها باشیم.
نماینده مردم گرمی در مجلس خاطرنشان کرد: در فصول مختلف پیگیر جذب اعتبارات ملی برای توسعه راه‌ها، تأمین آب شرب، درمان، توسعه دانشگاه و … بودیم که در همه این حوزه‌ها مردم می‌توانند عملکردها را مقایسه کنند.
اسماعیلی گفت: سال گذشته ۱۰ میلیارد تومان و امسال نیز ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل راه مواصلاتی موران اختصاص یافته تا با تخصیص کامل این اعتبارات این محور ۲۵ کیلومتری سال آینده افتتاح شود.
وی افزود: جاده قفقاز از سمت گرمی به بیله سوار نیز در حال تبدیل به بزرگراه است و ما ۵۰ میلیارد تومان از محل تهاتر نفت برای سال جاری و ۱۱۰ میلیارد تومان نیز منابع برای سال آینده برای این پروژه پیش بینی کردیم تا ۱۷ کیلومتر از این مسیر در محدوده گرمی تکمیل و آماده بهره برداری شود.
نماینده مردم گرمی در مجلس اضافه کرد: با افتتاح ۵ کیلومتر ورودی گرمی قرار است با انتخاب پیمانکار ۱۵ کیلومتر از این مسیر نیز تا قاسم کندی چهارخطه شده و ادامه این مسیر را تا امیرکندی در سال‌های آینده تبدیل به بزرگراه کنیم تا کل محور اردبیل به گرمی از چهارخطه بهره مند شود.
اسماعیلی اظهار کرد: جاده مرگ مغان نیز که در چند فاز در حال اجراست فاز سه اجرایی آن در محدوده انگوت قرار دارد که قرار است با تخصیص ۸۰ میلیارد تومان این مسیر نیز به مراحل اجرایی برسد.
وی در پایان گفت: با تأمین قیر رایگان برای راه‌های روستایی و راه‌های آنتنی خانوارهای روستایی از نعمت آسفالت بهره مند خواهند شد.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=27317

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.