• امروز : سه شنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۴۰۳

واکنش اصغر رحیمی به سخنان سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو

  • 06 مرداد 1400 - 15:01
واکنش اصغر رحیمی به سخنان سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو

به گزارش مهر، حسن ملکی سرمربی سابق تیم ملی تکواندو روز گذشته در گفتگو با مهر در خصوص دلایل ناکامی تیم ملی، با انتقاد به عملکرد کمیته فنی، عنوان داشت که وظیفه کمیته فنی چیست؟ چه عملکردی تا اینجای کار داشته است؟ فقط آقای نظری و رضایی استحقاق حضور در میان اعضای کمیته را دارند.

در این خصوص اصغر رحیمی عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو با خطاب قرار دادن ملکی به مهر گفت: جنابعالی که ایراد از کمیته فنی می‌گیرید اساساً فرق کمیته فنی و سازمان تیم ملی را میدانید؟ شما که انسان باسوادی هستید شرح وظایف هر کدام را میدانید، حافظه تاریخی خیلی از ورزشکاران و مربیان با سابقه خوب کار می‌کند جنابعالی در شرایطی مربی تیم ملی بودید که اکثریت بازیکنان اصلاً شما را قبول نداشتند و بعد از آن خود اعضا تیم ملی شما را نخواستند و فدراسیون به اجبار شما را برداشت. از آن زمان به بعد تبدل به منتقد شدید؟ زمانی رحیمی عضو موجه کمیته فنی می‌شود، زمانی افراد دیگر، شما که بزرگترین منتقد ذوالقدر و کریمی بودید حالا چطور خودتان را همسطح آنها و هادی ساعی می‌بینید؟

وی با اشاره به انتخاب سرمربیان تیم ملی گفت: کمیته فنی کار بزرگی کرد و برای اولین بار آقای عسگری را برای یک دوره طولانی با اختیار تام انتخاب کرد. همین اتفاق در خصوص بانوان افتاد و در همان جلسه قرار شد، نفرات انتخاب شده برنامه‌های خود را ارائه دهند که این اتفاق نیافتاد، علی رغم مخالفت کمیته فنی برای اعزام‌های ماقبل المپیک بنا به خواسته آقای عسگری و حمایت کامل سازمان تیم‌های ملی اعزام‌ها انجام شد، جنابعالی در همان زمان بدون اینکه در جریان موضوع باشید کمپینی راه انداختید که باید از آقای عسکری حمایت کنیم می‌خواهند او را بردارند، که البته افراد بی سواد و غیر فنی چنین تصمیمی را در آستانه المپیک می‌گیرند.

رحیمی ادامه داد: قصد کمیته فنی اتفاقاً کمک به تیم ملی بود که در نهایت عسگری و فرهادیان مسئولیت این موضوع را پذیرفتند. هر سه ورزشکار المپیکی ما با شرایط بدی در آسیا باختند که شاید باخت در المپیک شروعش از همان آسیایی بود، حالا چطور می‌فرمایید کادر فنی هیچ تقصیری ندارد؟! شما که خودتان را برترین در دنیا میدانید کمی به حرف‌هایتان فکر کنید. جنابعالی در جایی می‌فرمایید فدراسیون نیاز به خون تازه دارد و بعد می‌فرمایید من باید باشم، واقعاً خودت را خون تازه می‌بینی؟ جنابعالی اگر مربی تیم ملی بودی هر دو ورزشکار ما دور اول حذف می‌شدند. اگر امروز جنابعالی مربی تیم شوید فدراسیون بهترین می‌شود! کمیته فنی ممتاز می‌شود، بنده خودم به عملکرد تیم ملی انتقاد دارم ولی صلاح نمی بینم موضوعاتم را در رسانه‌ها بیان کنم یادتان باشد کمیته فنی در خصوص موضوعاتی ورود می‌کند که در دستور جلسه می‌آوردند

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=329

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.