به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سید حسین سید زاده مدیرعامل صندوق اعتباری نیز ساعتی پس از انتشار نامه وزیر بهداشت گفت: طی پیگیری‌های صورت گرفته در چندماه گذشته براساس اعلام وزارت بهداشت اصحاب فرهنگ و هنر در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گرفتند.

وی در رابطه با اعلام اسامی اعضای صندوق به وزارت بهداشت گفت: با اعلام اسامی اعضایی که در سامانه هنرکارت ثبت نام نمودند مقرر شد، طی هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تقسیم بندی هنرمندان ثبت نام شده سراسر کشور بین دانشگاه‌های علوم پزشکی، هنرمندان با ارائه هنرکارت واکسینه شوند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خاطرنشان کرد: اطلاعات تکمیلی براساس پروتکل تدوین شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اطلاع اعضا خواهد رسید و انتظار می‌رود از روز چهارشنبه ۳ شهریور واکسیناسیون اغاز شود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر درپایان با قدردانی از همراهی وزرا و مسوولان وزارت بهداشت برای انجام واکسیناسیون اصحاب فرهنگ و هنر اظهار داشت: گرچه امکان واکسیناسیون فعالان فرهنگی با تأخیر محقق شد و طی این مدت هنرمندان عزیزی را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادیم اما امیدواریم این اتفاق سبب آرامش خاطر اندک برای این قشر شریف شود و کمی از شرمندگی ما بکاهد.