به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله دوم تیراندازی با کمان کاپ آسیا در سلیمانیه عراق صبح امروز در مرحله مقدماتی پیگیری شد.

مهتا عبداللهی در مرحله مقدماتی مسابقات ریکرو در سلیمانیه عراق با امتیاز ۶۴۱ در رده نخست ایستاد. وی در دور حذفی، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار سوریه و کویت می‌رود.

رضا شبانی در دور مقدماتی مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۵۵ در رده سوم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار کویت و پاکستان می‌رود.

نیما نادری در دور مقدماتی مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۳۵ در رده دهم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کمانداری از عراق می‌رود.

محمد حسین گلشنی در دور مقدماتی مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۴۸ در رده هفتم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار فلسطین و امارات می‌رود.

تیم ریکرو مردان نیز با امتیاز ۱۹۳۸ در رده سوم ایستاد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف تیم کویت می‌رود.

تیم میکس ریکرو کشورمان نیز با ترکیب مهتا عبداللهی و رضا شبانی با امتیاز ۱۲۹۶ در رده دوم ایستاد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار سوریه و عراق می‌رود.

منبع : مهر