مجاز سیما به عنوان نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران و شهرستان‌های اطراف آماده خدمات رسانی شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات می‌باشد. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات و باکیفیت‌ترین قطعات در زمینه تعمیرات تلویزیون‌های تی سی ال تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و اطمینان مشتریان خود به کار می‌گیرد.

این مرکز قادر است با وجود چندین شعبه در سطح استان تهران خدمات تعمیرات تلویزیون‌های مختلف را در کوتاه‌ترین زمان با حفظ بالاترین کیفیت ارائه نماید. همچنین سعی می‌کند تا در کوتاهترین زمان و از نزدیکترین شعبه به منزل یا محل کار شما تکنسین مورد نظر را اعزام کرده تا خدمات سرویس و عیب یابی را پیگیری کند 

از جمله مزایای پرطرفدار و مورد استقبال مشتریان مجموعه ما، توجه ویژه به مواردی نظیر  بکارگیری قطعات یدکی اصلی، ارائه ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه، دارای تعرفه‌های مناسب، ارائه تعمیرات و خدمات لازم در منزل بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب، وجود تکنسین‌های فنی و متبحر و… می‌باشد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال

تلویزیون TCL یکی از لوازم خانگی از دومین برند معروف چینی و پرفروش دنیا می‌باشد. با وجود روابط پرسود و مناسبی که این برند چند ملیتی با شرکت بزرگ مادیران دارد توانسته به واسطه آن تلویزیون‌های تی سی ال را مونتاژ و توزیع نماید. در زمینه تعمیرات این نوع تلویزیون مهمترین نکته عیب یابی صحیح است؛ بنابراین نیاز به وجود تعمیرکارانی حرفه‌‌ای و کاربلد بیشتر احساس می‌شود. مجاز سیما با تکمیل بهترین‌های تیم تعمیر تلویزیون تی سی ال این شرایط را فراهم نموده است تا کاربران بتوانند با صرف کمترین هزینه تعمیرات مربوطه را انجام دهند.

تعمیر تلویزیون ال ‌‌ای دی TCL

تلویزیون‌های ال ‌‌ای دی TCL، برخلاف تصورات عامه کاملاً قابل تعمیر هستند، بنابراین بهتر است به شایعاتی که در مورد این برند تلویزیون گفته شده بی‌توجه باشید و سعی کنید به روند تعمیر آن به دقت توجه کنید.طبق نظر اکثر تعمیرکاران ماهر تلویزیون‌های ال ‌‌ای دی تی سی ال عمدتاً از ساختاری متناسب و قابل قبول تشکیل شده‌اند. این ویژگی بدین معنی است که قطعات تلویزیون‌های این برند به سادگی در دسترس هستند. کاربران می‌توانند با تماس با تیم تعمیرکاران تلویزیون tcl کارشناسان پس از عیب یابی اقدامات مربوط به تعمیر دستگاه مورد نظر را انجام داده و یا در صورت لزوم پروسه مربوط به تعویض آن را انجام می‌دهند.

در اینجا نگران کیفیت قطعات جایگزین تلویزیون ال ‌‌ای دی خود نباشید همه تلاش پرسنل ما این است که باکیفیت‌ترین و اورجینال‌ترین قطعات را جهت تعمیر تلویزیون‌های ال ‌‌ای دی تی سی ال شما انتخاب کنیم. نکته مهمی که در مورد ال ‌‌ای دی باید بررسی شود، دقت در تعمیر آن است. تعمیر تلویزیون TCl باید با بیشترین مهارت انجام پذیرد.

امکان تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون‌های تی سی ال

خرابی قطعه‌‌ای به نام مین برد در تلویزیون‌های تی سی ال به کرار اتفاق می‌افتد. یکی از موضوعات مورد توجه در مورد تعویض یا تعمیر این قطعه این است که باید به این نکته دقت شود که هر تلویزیون مین برد مخصوص به خود را دارد.

یعنی نباید مین برد یک دستگاه را به دستگاه دیگر متصل کرد. اگر کابل برق محل شما دچار مشکل شده باشد و یا سیستم برق‌رسانی منزل شما با نوسانات زیاد همراه باشد مین برد تلویزیون TCl دچار سوختگی می‌شود و عملاً تلویزیون کار نمی‌کند و در نهایت کیفیت اولیه را از دست می‌دهد. بدین ترتیب نکته مهم این است که بایستی دقت کنید که مین برد تلویزیون تی سی ال با مهارت و دقت بالا تعمیر شود و چنانچه نیازی به تعویض قطعه باشد می‌بایست حتماً همان مین برد را با همان کیفیت اولیه نصب کنند.

در این راستا وجود تعمیرکاران حرفه‌‌ای و کارآمد لازم است تا شرایط به طور کامل و با دقت مورد بررسی قرار گیرد. وجود تبحر و تخصص در روند تعویض و تعمیرات تلویزیون تی سی ال در نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال اهمیت زیادی دارد.

اختلال در صدای تلویزیون تی سی ال

به منظور حل مشکل صدای تلویزیون‌های تی سی ال در ابتدا حتماً خروجی‌های بلندگو باید بررسی گردد البته در چنین مواردی برد پاور را هم مورد بررسی قرار می‌دهند. تیم تعمیرات تلویزیون تی سی ال مجاز سیما می‌توانند قطعاتی که به صدای دستگاه در برد پاور مربوط است را مورد بررسی قرار بدهند. در غیر اینصورت مطمئناً برد پاور به تعمیر و یا تعویض نیازی ندارد. در اکثر موارد یکی از موضوعاتی که منجر به اختلال در صدای تلویزیون می‌شود فلش‌های آلوده به ویروس متصل به درگاه usb است. آن‌ها به نوعی باعث ویروسی شدن دستگاه شده و در نهایت اثر سو بر خروجی‌های صدا دستگاه می‌گذارد.

تعمیر مدار تغذیه تلویزیون تی سی ال

در مواردی که مدار تغذیه تلویزیون تی سی ال دچار خرابی شده باشد، باید بدانید که یعنی برد پاور انرژی مورد نیاز جهت روشن و خاموش نمودن تلویزیون را ندارد. این مشکل باعث می‌شود که تلویزیون با تأخیر زیادی روشن شود و بعد از مدتی به طور کلی روشن نشود.

در چنین حالتی بهتر است دقت کنید که فرآیند تعمیر برد پاور بسیار تخصصی است و نیازمند این است که تعمیرکار تعمیر دستگاه را گارانتی کند چون عمدتاً هزینه خیلی زیادی جهت تعمیر مدار تغذیه برد پاور در نظر گرفته می‌شود. البته در ابتدا بایستی بررسی کنند که آیا قطعه‌‌ای از مدار خراب دچار سوختگی شده یا اینکه به کلی نیاز به تعویض قطعه مورد نظر دارید در مواقعی که قطعه را بتوان تعمیر کرد هزینه آن خیلی کمتر است اما در صورت تعویض از قبل باید هزینه مربوط به قطعه را برآورد کنید.

تعویض یا تعمیر کردن بک لایت تلویزیون تی سی ال

وقتی در نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال صحبت از مشکل در بک لایت تلویزیون باشد در واقع به معنی ایراد در تصویر دستگاه است. این مشکل ممکن است به اشکال متفاوتی دیده شود. برخی اوقات تصویر کیفیت اولی را ندارد، رنگ‌ها حالت به هم ریختگی دارند، صدا وجود دارد اما تصویر نمایش داده نمی‌شود و یا تصاویر بسیار کمرنگ هستند و یا دچار به هم ریختگی ساختاری شده است. در چنین مواردی تلویزیون باید به طور دقیق بررسی و کارشناسی شود. بک لایت‌ها در مورد تلویزیون‌های برند تی سی ال به سه دسته اصلی تقسیم شده‌‌اند که تعمیرکار بایستی حتماً مدل متناسب با همان تلویزیون را با دقت کافی تشخیص دهد.

به منظور تعویض نمودن بک لایت باید قطعه مورد نظر خریداری شود که حتماً باید این قطعات اورجینال باشند و تعبیه آن به درستی انجام شود. انتخاب قطعات اورجینال بسیار مهم است قطعات فیک دوام زیادی نخواهند داشت؛ بنابراین از تعمیرات تلویزیون تی سی ال با قطعات فیک خودداری کنید.

آبخوردگی پنل‌های تلویزیون تی سی ال

در ایام قدیم مواقعی که رطوبت یا آب وارد تلویزیون می‌شد، به طور کلی دستگاه از کار می‌افتاد و کار خاصی نمی‌توان برای آن انجام داد و این مشکل موجب می‌شد تا فرد مجبور به خرید دستگاه جدید شود. ولی به لطف پیشرفت تکنولوژی تلویزیون‌هایی که دچار آبخوردگی می‌شوند قابل تعمیر و یا تعویض هستند. در مورد برند تی سی ال هم به طور کامل می‌توان این ایراد را رفع کرد.

بنابراین اگر به هر علتی پنل تلویزیون‌های شما دچار آبخوردگی شد، خدمات و تعمیرات مربوط به آب خوردگی پنل تلویزیون TCL در مرکز تعمیرات مجاز سیما انجام می‌شود. باید به این نکته دقت کنید که تعمیرات تلویزیون تی سی ال باید در مراکز معتبر و نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال توسط تعمیرکاران آموزش دیده و متبحر صورت گیرد.

رفع ایرادات فنی تلویزیون تی سی ال

هریک از تلویزیون‌های تی سی ال دارای معایب مشخصی هستند مانند بلندگو تلویزیون تی سی ال که از کیفیت سابق برخوردار نیست این موضوع درواقع ارتباط مستقیم با برد پاور دارد. در برخی مدل‌ها تصویر تلویزیون تی سی ال بعد از مدتی دچار هاله، سایه یا رنگ‌های خاص می‌شود و کیفیت اولیه را ندارد؛ بنابراین لازم است حتماً تعمیرکاری را انتخاب کنید که قادر باشد به راحتی ایرادات فنی تلویزیون را تشخیص دهد.

در برخی موارد تعمیرکاران در حین تعمیر کردن یک قطعه ممکن است به سایر قطعات نیز آسیب وارد کنند و در نهایت منجر به این می‌شود که هزینه‌های تعمیرات افزایش یابد و یا عملکرد تلویزیون به طور کلی از کار افتد؛ بنابراین تشخیص درست ایراد فنی دستگاه مهمترین موردی است که باید در مورد برندهایی همچون تی سی ال در نظر گرفته شود. نکته مهم دیگر در مورد تعمیرات تلویزیون‌های تی سی ال باید به آن توجه شود این است که احتمال دارد به مرور زمان برخی از قطعات تلویزیون‌ها دچار فرسودگی شوند و منجر به بروز برخی ایرادات فنی در دستگاه خواهد شد.

سیاه شدن نمایشگر تلویزیون تی سی ال

تلویزیون‌های تی سی ال عمدتاً دارای صفحه نمایشی ضعیف هستند و این موضوع را می‌توان در حالت پردازش تصاویر و نمایش رنگها متوجه شد. سیاه شدن صفحه تلویزیون به طور عمده مربوط به بک لایت دستگاه است. بک لایت‌ها بعد از گذشت مدتی دچار سوختگی شده و بسیاری از لامپ‌های بک لایت همچون قبل کار نمی‌کنند و این مشکل در مورد برند تی سی ال هم به کرار دیده می‌شود ولی حدوداً می‌توان گفت که قابل تعمیر هستند. در مراکز تعمیر تلویزیون تی سی ال همچون مجاز سیما فرآیند تعمیرات کاملاً دقیق و حرفه‌‌ای انجام می‌گیرد.

عدم کار کردن کنترل تلویزیون تی سی ال

یکی از مشکلات رایج که برای انواع برندهای تلویزیون همچون تلویزیون تی سی ال تکرار می‌شود عدم کار کردن کنترل تلویزیون است که پس از مدتی کار نمی‌کند معمولاً بهترین پیشنهاد تعویض کنترل است. کنترل‌های تلویزیون‌های تی سی ال نیز همچون سایر برندها در بازار موجود است و قیمت مناسبی هم دارند.

تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران

تهران به عنوان پایتخت شهر بزرگی است که با وجود جمعیت زیاد پیدا کردن بهترین تعمیرکار و یا نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال معمولاً کار ساده‌ای نیست. در صورتی که قصد انتقال تلویزیون خراب خود را به تعمیرگاه دارید و مجبور به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هستند ممکن است علاوه بر هزینه تعمیرات تلویزیون ملزوم به پرداخت هزینه حمل و نقل نیز باشید و هزینه تعمیرات یک تلویزیون تی سی ال برای شما چندین برابر شود.

از این رو نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون تی سی ال با نام مجاز سیما در تهران، با ارائه بهترین کادر تعمیرکاران، همراه با بهترین و به روزترین ابزار و وسایل مربوطه به محل مورد نظر شما جهت تعمیرات اعزام می‌شود و عملیات تعمیر وسایل الکترونیکی منزل را به خوبی با وجود قابلیت تعمیر در منزل شما در هر نقطه از تهران که باشید پس از برقراری یک تماس تلفنی ساده می‌توانید مشکل و یا ایراد پیش آمده برای دستگاه را اعلام کنید تا پس از آن تعمیرکار مربوطه سریعاً به مکان مورد نظر شما اعزام شده و پروسه تعمیر تلویزیون را با بهترین کیفیت و کاملاً دقیق به انجام می‌رساند.

لازم به ذکر است ابزار و شرایط لازم برای ارائه خدمات چه در منزل چه در تعمیر گاه مجاز سیما فراهم شده است و هیچ محدودیت یا تفاوتی از لحاظ کیفیت و نتیجه تعمیرات وجود ندارد. بهره مندی از این خدمات برای همه افراد ساکن تهران و اطراف آن امکان پذیر است.