استاد سعید صفری ورزشکار و مربی حرفه ای ام ام ای (mma) ، بوکس ، ووشو (ساندا حرفه ای) هستند که با توجه به فعالیت حرفه ای که در رشته های رزمی داشتند تا به حال تعداد زیادی قهرمان و ملی پوش تحویل رشته های رزمی دادند و با توجه به سابقه حرفه ای ایشان در یادگیری سبک های رزمی تا مقام استادی و قهرمانی ها در هنرهای رزمی و حضور در اردوهای تیم ملی جز بهترین مربیان نه تنها در یک سبک بلکه در رشته های رزمی محسوب میشوند. استاد سعید صفری تنها مربی ایرانی هستند که در چند رشته رزمی در ایران قهرمان سازی کرده و قدرت مربیگری و تخصص آموزش خود را به جهان ورزش های رزمی ثابت کرده است.

سعید صفری با چهره ای جذاب و کاملا منحصر به فرد جز اساتید برتر ایران در تهران میباشد و در اصل ایشان بهترین مربی ایران محسوب میشود با اینکه در کامل فروتنی خودش را جز ورزش ایران نمیداند ولی تا به حال کامل ترین رزمه را در هنرهای رزمی دارد و جز اساتید نابغه و باهوش هنرهای رزمی در جهان محسوب میشود.

استاد سعید صفری از زحمت کشان و فنی ترین مربیان ورزش های رزمی ایران هستند که تنها مربی در ایران محسوب میشوند که دارای مدارک مربیگری رسمی ووشو ، بوکس ، ام ام ای در ایران هستند و در ۴ سبک متفاوت ورزش های رزمی بوکس،ووشو،کیک بوکسینگ،ام ام ای mma ایران فعالیت درخشان و چشمگیری داشته و از باهوش ترین مربیان رزمی هستند که بسیاری از شاگردان را به مقام قهرمانی جهان و آسیا در هنرهای های رزمی رسانده اند.

سعید صفری مرد بزرگ هنرهای رزمی استاد کامل و بی رغیب در آموزش هنرهای رزمی همچون یه شاهزاده هنرهای رزمی بر تخت پادشاهی هنرهای رزمی ایران با اختلاف زیاد بهترین مربی ایران از لحاظ تکنیک ، استایل و لول آموزشی و پرستیژ سطح بالا که چندین قهرمان جهان و آسیا در رشته های رزمی ساخته اند و جز فنی ترین و باکلاس ترین مربیان ورزشی از لحاظ آموزشی شناخته میشوند.