به گزارش مهر، مجتبی گلیج در خصوص شرایط اردو و تمریناتش گفت: وضعیت اردو بسیار عالی است. هم از لحاظ تمرینات و هم از لحاظ روحی در شرایط خوبی به سر می بریم. تیم ملی هم که دیروز با برگزاری مسابقات انتخابی تکمیل شد و در این چند روز هم تمرینات خوب و متنوع و پرفشاری داشتیم.

وی در مورد مربیان تیم ملی گفت: من قبلاً هم در مسابقات لیگ برتر سابقه شاگردی پژمان درستکار را داشته‌ام. البته شرایط لیگ با تیم ملی بسیار فرق می‌کند. چند روز اولی که با وی کار کردیم برنامه‌های خوبی برای مسابقات جهانی و مسابقات آینده داشتند و امیدواریم با این تمرینات بتوانیم به نقطه ایده آل برسیم. در خصوص کادر فنی هم باید بگویم هم جوان هستند و هم با سابقه، چه در سبک وزن و چه در سنگین وزن بهترین‌ها در کنار ما هستند.

گلیج در مورد کمپ تیم‌های ملی کشتی گفت: مثل همیشه عالی است و اردوها بدون هیچ نقصی برگزار می‌شود شرایط چه در خانه کشتی شهید هادی و چه در خانه کشتی شهید صدرزاده خوب است. کار مسئولان فدراسیون فدراسیون در ساخت و بازسازی کمپ تیم‌های ملی قابل تقدیر است و امیدوارم با مدال آوری بتوانیم زحماتشان را جبران کنیم.

وی در پایان در خصوص مسابقات جهانی نروژ گفت: همیشه مسابقات در وزن ۹۷ کیلو بسیار سخت بوده و کشتی گیران خوبی هم در این وزن حضور دارند، امیدوارم مثل دوره‌های قبل که توانستم در مسابقات جهانی امیدها دو طلا بگیرم، امسال هم این اتفاق در مسابقات جهانی بیافتد. چراکه از سال قبل خیلی سختی کشیدم و نتیجه این سختی‌ها را باید با کسب مدال خوشرنگ طلا جبران کنم.