یکی از ضروری ترین وسایل شخصی برای آقایان ریش تراش با صابون مراغه می باشد و چه بهتر که ریش تراش از مدلهای قدیمی قوی با کارایی عالی باشد و باید اقرار کرد هنوز هم با وجود پیشرفت و تنوعی که در زمینه وسایل مختلف بهداشتی به وجود آمده است ریش تراشهای اصل قدیمی چیز دیگری هستند و هر کس که از این ریش تراشها دارد مانند یک شئ با ارزش از آن مراقبت می کند.

اگر قصد خرید ریش تراش را دارید اما امکان دسترسی به مراکز فروش معتبر برای شما ممکن نمی باشد جای نگرانی نیست چرا که سایتهای رسمی و مجموعه آراد برندینگ به شما کمک می کنند که بتوانید انواع ریش تراش قدیمی و اصل را با مناسب ترین قیمت سفارش دهید.

ریش تراشهای قدیمی اگرچه از نظر ظاهری کمی ساده تر هستند و به نسبت ریش تراشهای امروزی از پیچیدگی و زیبایی ظاهری کمتری برخوردار می باشند اما تمام افرادی که تجربه استفاده از این محصول قوی و قدیمی را دارند به خوبی درک می کنند که تا چه حد از نظر فنی و داخلی قویو با کیفیت بوده و از لحاظ فیزیکی نیز محکم و مقام هستند.

مطالب فوق قصد انکار کیفیت، تنوع و زیبایی ظاهری ریش تراشهای جدید و امروزی را ندارد بلکه فقط به منظور بیان کیفیت ریش تراشهای قدیمی است که در عین سادگی به خوبی و با دقت بالا کار می کنند و به طور کل عملکرد قوی و دقیقیک ریش تراش باید ملاک خرید آن باشد و زیبایی و پیچیدگی ظاهری نمی تواند چندان حائز اهمیت باشد.

 

قیمت ریش تراش

با توجه به اینکه مدلهای مختلف و برندهای متنوعی از ریش تراش در بازار موجود است، رنج قیمت ریش تراش بسیار وسیع است و مصرف کنندگان برای بهره مندی از یک انتخاب مناسب و رضایت بخش، ابتدا باید مدل ریش تراش متناسب با پوست خود را انتخاب کنند و سپس با توجه به بودجه ای که دارند، بهترین برند را با هزینه مناسب خریداری نمایند.

افرادی که بودجه مناسبی برای خرید ریش تراش دارند و اولین تجربه را در خرید این دستگاه دارند، بهتر است برندهای با قیمت متوسط را خریداری کنند تا تجربه آنها در خرید بعدی کمک کند و در مرحله بعد دستگاه مناسب تری را خریداری کنند.

خرید اینترنتی این محصول بسیار مناسب است، زیرا تنوع انواع ریش تراش بسیار زیاد است و مشتریان می توانند با دسترسی به بهترین عرضه کنندگان، خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشند و خریداران می توانید انواع ریش تراش را در مدلهای دلخواه و با کمترین هزینه به صورت سفارشی تهیه کنند.

انواع ریش تراش را می توان با توجه به نوع پوست انتخاب و خریداری کرد، به عنوان نمونه افرادی که پوست حساسی دارند، بهتر است از ریش تراش فویلی استفاده کنند، زیرا این نوع ریش تراش کمتر در تماس با پوست قرار می گیرد و فقط تیغ استوانه ای آن بر روی پوست حرکت می کند و کار اصلاح صورت را انجام می دهد، اما در نوع چرخشی به سبب اینکه آن را بر روی صورت می چرخانند، ممکن است برای این افراد حساسیت ایجاد نماید.

ریش تراش قدیمی

همانطور که می دانید در میان نمونه های ریش تراش قدیمی نیز انواع مختلفی از نظر سایز، مدل کار، طرح، رنگ و عملکرد وجود دارد و اغلب این ریش تراشها با کیفیت بوده و حتی در اثر استفاده چند ساله نیز کارایی آنها پایین نیامده و با قدرت اولیه خود کار میکنند در حالی که بسیاری از ریش تراشهای امروزی در مدت کوتاهی کند و بی کیفیت می شوند و به علت شارژی بودن اکثر آنها و عدم امکان تعویض راحت باتری تقریبایکبار مصرف اند و پس از خراب شدن باتری کارایی خود را از دست می دهند

مزیت بارز و قابل درک دیگری که انواع قدیمی ریش تراشها دارند دوام و استحکام آنها است که از قطعات و متریال درجه یک و طی پروسه کاملا دقیق و حرفه ای تولید شده اند و مجموعه این فاکتورها باعث شده است که نمونه های قدیمی بسیار با دوام، با کیفیت و کاربردی باشند.

این ریش تراشهای همراه با صابون ضد جوش قدیمی عضو ثابت اکثر خانه ها در گذشته بوده اند و در آن سالهایی که رفتن به آرایشگاه بابت اصلاح ریش چندان مرسوم نبود وسیله ای ضروری برای اصلاح و آراستگی مردان محسوب می شد و با توجه به کمبود وسایل بهداشتی به ویژه نمونه مردانه می توان گفت یک وسیله خاص و لوکس به حساب می آمد و در اوایل هر شخصی نمی توانست این وسیله را تهیه کند و بعدها رایج و عمومی شد.