به گزارش مهر، در وزن ۶۰ کیلوگرم کنیچیرو فومیتا از ژاپن با نتیجه ۵ بر ۱ لنور تمیروف از اوکراین را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. لوئیز اورتا سانچز از کوبا با نتیجه ۱۱ بر صفر ویکتور سیوبانو از مولداوی را شکست داد و راهی دیدار فینال شد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم در یکی از دیدارهای نیمه نهایی میهاین لوپز با نتیجه ۲ بر صفر رضا کایالپ از ترکیه را از پیش رو برداشت و فینالیست شد. در دیگر دیدار نیمه نهایی یاکوبی کاجایا از گرجستان با نتیجه ۱ بر ۱ یاسمانی آکوستا فرناندز از شیلی را مغلوب کرد و دیگر فینالیست این وزن شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان نیز در این دو وزن به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست مقابل آرمن ملکیان از ارمنستان با نتیجه ۵ بر ۵ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دیدار بعدی، نجاتی از دو رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده در دور اول با نتیجه ۶ بر صفر مین سئوک کیم از کره جنوبی را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل میهاین لوپز دارنده ۳ مدال طلای المپیک و چندین مدال طلای جهان از کوبا با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، میرزازاده به گروه بازنده‌ها رفت.

وی ابتدا در این گروه مقابل آلین الکسیوس سیوراریو از رومانی قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف به دیدار رده بندی راه خواهد یافت تا مقابل رضا کایالپ دارنده مدال طلای جهان و نقره المپیک از ترکیه قرار گیرد.