به گزارش ایسنا، ایمان عالمی، مربی هوادار در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: نساجی یکی از تیم‌های باکیفیت لیگ امسال است. همین تیم سال گذشته قهرمان جام حذفی شده است. به باشگاه نساجی تبریک می‌گویم. ای‌کاش آلودگی هوای تهران این مجال را می‌داد که هواداران نساجی به ورزشگاه می‌آمدند. نساجی بازیکنان و کادرفنی باکیفیتی دارد. برنامه‌هایی برای این بازی داریم. این بازی می‌تواند یکی از بازی‌های باکیفیت لیگ ما باشد.
او درباره تعطیلات لیگ برتر گفت: ما شروع خوبی در تعطیلات داشتیم. خواستیم تا نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. جام جهانی درس خوبی را در حوزه مدیریت و بقیه حوزه‌ها داد. در این تعطیلات توانستیم بازی‌های خوبی هم داشته باشیم.
عالمی درباره عملکرد داوری گفت: در مورد بازی‌های گذشته نباید صحبت کرد. در بازی قبلی داوری بد نبود اما یک سری اعتراضاتی وجود داشت اما چیز خاصی نبود. ما بازی خوبی ارائه کردیم اما به خاطر مشکلاتی که در دفاع داشتیم، گل خوردیم.
مربی هوادار افزود: ما بازیکنان باکیفیتی داریم. پس از این ۱۲ بازی‌ که انجام دادیم، بازیکنان توانستند شرایط را درک کنند. الان بازیکنان به نگرش الهامی رسیده‌اند. باید نیم‌فصل به اتمام برسد تا ببینیم چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.
او درباره حواشی‌ که در گذشته میان دو تیم هوادار و نساجی وجود داشته است، خاطرنشان کرد: این یک بحث حاشیه‌ای است و بهتر است به آن نپردازیم.
عالمی درباره حضور نداشتن هواداران در ورزشگاه‌ها گفت: این‌ها لازم و ملزوم یکدیگر هستند. با حضور تماشاگران کیفیت بازی‌ها بیشتر می‌شود. شما در جام جهانی دیدید بازی‌ها با حضور هواداران با چه کیفیتی برگزار شد.
انتهای پیام