به گزارش ایسنا، باشگاه‌های ایرانی از چندین فصل گذشته موفق به دریافت پاداش‌های خود از کنفدراسیون فوتبال آسیا نشده‌اند. پرسپولیس به علت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ خواهان مطالبات ۳.۵ میلیون دلاری خود از AFC است و از تاج خواسته به عنوان رییس فدراسیون فوتبال و نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
در همین رابطه مهدی تاج که به عنوان رییس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی AFC  راهی تایلند، محل برگزاری مسابقات جام ملت‌های فوتبال ساحلی شده، قصد پیگیری مطالبات ایرانی‌ها را دارد.
فدراسیون فوتبال نوشت: «مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال امروز (پنجشنبه) از  محل برگزاری رقابت‌های فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا در تایلند بازدید کرد. در حاشیه این بازدید، رئیس کمیته برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا، توضیحاتی درباره روند برگزاری و برنامه ریزی‌های صورت گرفته به تاج ارائه کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال فردا پس از دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در تایلند، رئیس فدراسیون فوتبال تایلند و همچنین مسئول برگزاری رقابت‌های فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا، این کشور را ترک خواهد کرد و بلافاصله جهت پیگیری رفع مشکل باشگاه‌های ایرانی درباره انتقال منابع مالی‌شان و رایزنی با مقامات کنفدراسیون در این خصوص، جهت سفری یک روزه راهی مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی خواهد شد.
انتهای پیام