به گزارش ایسنا، ‌ تیم فوتبال خاتون بم از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در دیدار برگشت قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا مقابل سوگدیانا ازبکستان به میدان رفت و با شکست یک بر صفر از راه‌یابی به فینال مسابقات بازماند.
بازیکن ازبکستان در دقیقه ۳۱ مسابقات با پاس پشت دفاع هم تیمی خود را در موقعیت تک به تک با دروازه ایران قرار داد و او نیز با یک ضربه چیپ گل تیم خود را به ثمر رساند. نیمه اول این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.
دو تیم در نیمه دوم موقعیت‌هایی را روی دروازه هم ایجاد کردند اما موفق به گلزنی نشدند و این مسابقه با برتری یک بر صفر سوگدیانا به پایان رسید. 
دیدار رفت این دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود.
مرضیه جعفری سرمربی تیم بم این دیدار را با ترکیب زهرا خواجوی، عاطفه رمضانی، کوثر کمالی، بهناز طاهرخانی، شهناز جعفری زاده، سمانه چهکندی، زهرا سربالی، مونا حمودی، فاطمه گرایلی، زهرا قنبری و نگین زندی آغاز کرد.
سومین دوره آزمایشی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در دو گروه غرب و شرق پیگیری می‌شود که برترین تیم‌های این دو گروه مهر ماه در فینال به مصاف هم می‌روند.
از گروه شرق کالج اسکالرز تایلند به فینال صعود کرد و از گروه غرب نیز سوگدیانا ازبکستان فینالیست شد.  
ابتدا قرار بود مسابقات غرب با حضور تیم‌هایی از اردن، هند، ایران و ازبکستان برگزار شود اما باشگاه اردنی انصراف داد و تعلیق فوتبال هند هم موجب حذف تیم زنان این کشور از رقابت‌ها شد. به این ترتیب دو تیم ایران و ازبکستان در بازی رفت و برگشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ازبکستانی موفق شد به فینال برسد.  
انتهای پیام