علی شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آمادگی‌ و عملکردش در لیگ بیست‌ودوم اظهار کرد: همه چیز از شرایط تیمی‌ می‌آید. همه در تیم ما دارند به‌ هم کمک می‌کنند و به هر حال یک نفر گل می‌زند و یک نفر هم پاس گل می‌دهد. خداراشکر وضعیت خوبی داریم.
او ادامه داد: شرایط تیم خوب شده است. ابتدای لیگ نادآوری‌ها باعث شد نتیجه‌ها را از دست دهیم اما خداراشکر توانستیم در ادامه تیم‌های بزرگی را شکست دهیم. تیم ما شخصیت پیدا کرده است و این راه ادامه دارد. با ۲ برد همه چیز را فراموش نمی‌کنیم و باید تلاش کنیم این روند را ادامه دهیم.
مدافع نساجی درباره کار با حمید مطهری گفت: همکاری با او لذت بخش است. مطهری بردن و بالانشینی را به ما یاد داده است و روز به روز این روحیه بهتر هم می‌شود. خداراشکر جایگاه خوبی داریم و می‌توانیم این جایگاه را حفظ کنیم. اگر داوری به ما ضربه نمی‌زد شاید از این هم بهتر می‌شدیم.
او هم‌چنین اضافه کرد: بازی با پیکان، ملوان و سپاهان سه بازی مهم برای ما بودند که امتیازاتش را به دلیل اشتباهات داوری از دست دادیم. با این حال چیزی هم نگفتیم و کارمان را ادامه دادیم. خداراشکر اتفاقات خوبی برای تیم ما افتاده است اما چیزی که از همه مهم‌تر است حفظ این وضعیت و موفقیت در ادامه راه است.
شجاعی ادامه داد: هدف ما این است که در بالای جدول باشیم. تمرکز و تمرین بیش‌تر باعث می‌شود تا آخر فصل بالای جدول باشیم. البته باید بگویم این بردها نباید باعث شود انتظارات از ما بالا برود. پارسال در لیگ شرایط خوبی نداشتیم اما چیزی که مهم است این است که به دنبال جایگاه آبرومندی داشته باشیم. شرایط لیگ با جام حذفی خیلی فرق دارد.
او درباره ادامه راه نساجی بیان کرد: بازی با آلومینیوم سخت است و باید تمرکز خوبی داشته باشیم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم. فعلا فقط به این بازی فکر می‌کنیم.
انتهای پیام