به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کبدی، یازدهمین دوره مسابقات کبدی ساحلی دستجات آزاد کشور روز دوشنبه ۲۷ تیرماه با قهرمانی تیم شرکت کوروش سیستان و بلوچستان به پایان رسید.

این رقابت‌ها که با حضور ۲۹ تیم از استان‌های سراسر کشور از روز جمعه ۲۴ تیرماه در ساحل زیبای شهرستان بابلسر استان مازندران آغاز شده بود، روز دوشنبه با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی و فینال به پایان رسید.

در مرحله مقدماتی این مسابقات، تیم‌ها در هشت گروه به رقابت پرداختند و ‌پس از پایان مسابقات دور گروهی، تیم‌های راه ‌یافته به مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی دیدارهای خود را برگزار کردند تا تکلیف چهار تیم‌ برتر این ‌مسابقات مشخص گردد.

در مرحله نیمه نهایی تیم شرکت کوروش سیستان برنج استرآباد سرخنکلا را از پیش رو برداشت و تیم همدان پیام از سد پانیک تالش عبور کرد.

در دیدار نهایی تیم سیستان و بلوچستان با نتیجه ۳۵ بر ۲۶ تیم همدان را شکست داد و به عنوان قهرمانی دست یافت. تیم همدان نیز نایب قهرمان مسابقات شد. ‌نمایندگان گلستان و گیلان نیز به صورت مشترک به مقام سوم مسابقات رسیدند.

در پایان، کاپ اخلاق مسابقات به تیم بابلسر مازندران اهدا گردید و سعید غفاری از تیم همدان پیام به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد.

منبع : مهر