پیمان منیری، مالک باشگاه رایکا بابل در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص انتقال امتیاز بزرگسالان تیمش به دریای بابل عنوان کرد: به هر حال این انتقال امتیاز انجام شد و رایکا به دست دوستان سپرده شد. پیش از این ما با موج‌سواران مبایعه‌ نامه‌ای را امضا کرده بودیم که به دلیل یک سری مفاد و بندهای داخل این قرارداد، این مبایعه‌نامه باطل شد و امتیاز نتوانست به نوشهری‌ها انتقال پیدا کند.
وی ادامه داد: به هر حال من برای دریای بابل و مالک جدید این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم رویای بابلی‌ها یعنی صعود به لیگ برتر امسال محقق شود. من به مالک جدید هم گفتم که من بچه سه ساله‌ام (رایکا) را به شما امانت می‌سپارم و امیدوارم چیزی که شایسته مردم بابل است، اتفاق بیافتد. البته ما فقط امتیاز تیم بزرگسالان را به دریا واگذار کردیم و باشگاه رایکا در سایر رده‌ها به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
بعد از باطل شدن قرارداد آن‌ها با موج‌سواران، باشگاه بابلی رایکا اعلام کرد که قرار است در فصل جدید لیگ یک تیمداری کند اما ۲ هفته بعد امتیاز آن‌ها واگذار شد. منیری در خصوص دلیل این تغییر عقیده و فروش امتیاز بزرگسالان رایکا گفت: جوابی نمی‌دهم و بهتر از سکوت کنم. من برای مالک جدید آرزوی موفقیت می‌کنم.
انتهای پیام