به گزارش ایسنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، جمشید نظمی درباره انتخاب سرمربی جدید تیم، اظهار کرد: باشگاه پس از بررسی رزومه نفرات مختلف، از چند مربی برنامه گرفته که فیروز کریمی نیز جزو آن‌هاست. برنامه این نفرات توسط هیات مدیره در حال بررسی است.

او افزود: درمورد انتخاب سرمربی جدید، هیات مدیره باشگاه شنبه هفته آینده تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت و روز یک‌شنبه، مراسم معارفه سرمربی جدید برگزار می‌شود. 

مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به گزینه‌های هدایت این تیم، خاطرنشان کرد: مذاکره با چند مربی خارجی جزو برنامه‌های باشگاه بود، اما به دلیل اینکه قانون منع جذب مربی و بازیکن خارجی هنوز از سوی فدراسیون فوتبال لغو نشده، نمی‌توانستیم منتظر اعلام قانون جدید باشیم. 

نظمی ادامه داد: ما کم‌تر از دو ماه دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان برویم و فرصت زیادی برای انتخاب سرمربی نداشتیم. به همین دلیل، هیات مدیره باشگاه تصمیم به انتخاب سرمربی ایرانی گرفت. 

وی در پاسخ به این سوال که «برنامه باشگاه برای جذب بازیکنان جدید چیست؟»، گفت: هواداران نگرانی در این زمینه نداشته باشند. ما از مربیان، در قالب برنامه پیشنهادی‌شان فهرست بازیکنان مدنظر را هم اخذ کرده‌ایم که به محض انتخاب سرمربی، نسبت به مذاکره و جذاب آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام