به گزارش خبرنگار مهر، حسن رحیمی قهرمان کشتی آزاد جهان درباره وضعیت تیم مقاومت بسیج کشور در آستانه پیکارهای لیگ برتر گفت: تیمی که در لیگ برتر شرکت می‌کند را کشتی‌گیران پشت خط مانده‌، جوان و آینده دار تشکیل می‌دهند و ما با همین هدف در لیگ برتر حضور داریم.

وی تصریح کرد: به نفرات تیم کاملاً اعتقاد و اعتماد داریم و به همین منظور نیز مقابل حریفان تیم دست و پا بسته و از پیش بازنده‌ای نخواهیم بود.

نفر سوم بازی‌های المپیک ریو با اشاره به رقابت انتخابی برای شناخت بهترین نفرات عنوان کرد: علی رغم آنکه ما با کشتی گیران قرارداد مالی نداریم اما با استقبال زیادی از سوی جوانان مستعد و آینده دار مواجه شدیم و به همین دلیل هم برای رعایت عدالت مسابقه انتخابی را در اوزان مختلف برگزار کردیم.

وی تاکید کرد: اردوی تیم مقاومت چند روزی است که آغاز شده و تمام اعضای تیم از کشتی گیران گرفته تا کادر فنی و مسئولان هم قسم شدیم علاوه بر رسالت‌مان که همانا پشتوانه سازی است برای رقم زدن بهترین نتیجه وارد مسابقات شویم.

طبق برنامه اعلام‌شده مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد از ۳ آبان ماه با برگزاری مسابقات گروه “د” در تبریز آغاز می‌شود. همچنین طی روزهای ۴، ۵ و ۷ آبان ماه نیز مسابقات دور رفت سه گروه دیگر در استان‌های خراسان رضوی، مازندران و البرز برگزار خواهد شد.

رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد با حضور ۱۴ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی و ۲ گروه ۳ تیمی به شرح زیر برگزار خواهد شد:

گروه الف: سهند ارس- آکادمی کشتی نادری خادم و هیأت کشتی لرستان
گروه ب: صنایع مازندران – ستارگان ساری- خراسان جنوبی و مقاومت تهران
گروه ج: دانشگاه آزاد اسلامی- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک و جوانان البرز
گروه د: فولادین ذوب آمل- پاس ناجا و آلومینیوم حکمتی

منبع : مهر