• امروز : یکشنبه - ۳ تیر - ۱۴۰۳

دانشگاه آزاد قهرمان لیگ روئینگ زنان ایران شد

  • 11 اردیبهشت 1402 - 13:56
دانشگاه آزاد قهرمان لیگ روئینگ زنان ایران شد

به گزارش خبرگزاری مهر، یکشنبه دهم اردیبهشت دریاچه آزادی تهران میزبان مرحله‌ی سوم و چهارم لیگ روئینگ بانوان در نوبت صبح و عصر بود. این مسابقات با حضور تیم‌های دانشگاه آزاد، پارس جنوبی، مهام پرتو، میداف، آینده‌سازان پارسه و تِکرو برگزار شد.
در مرحله پایانی این رقابت‌ها پاروزنان در مواد تک‌نفره سبک‌وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، تکنفره سنگین‌وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، دونفره ۵۰۰ متر و ۴ نفره امدادی ۲۵۰ متر به رقابت پرداختند.
در روئینگ تکنفره ۲۵۰ متر سنگین‌وزن بانوان فاطمه مجلل از پارس جنوبی با زمان ۵۰.۸۰ ثانیه مقام اول، مهسا جاور از دانشگاه آزاد با زمان ۵۱.۰۶ ثانیه مقام دوم و آوینا بخشایی از تکرو با زمان ۵۴.۶۸ ثانیه مقام سوم را به دست آوردند.
در روئینگ تکنفره ۲۵۰ متر سبک وزن بانوان کیمیا زارعی از پارس جنوبی با زمان ۵۱.۱۲ ثانیه مقام اول، زینب نوروزی از دانشگاه آزاد با زمان ۵۱.۲۲ ثانیه مقام دوم و شکیبا وقوفی از میداف با زمان ۵۵.۷۰ ثانیه مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.
در روئینگ تکنفره ۵۰۰ متر سنگین وزن بانوان مریم کرمی از دانشگاه ازاد با زمان ۱.۵۳.۳۵ دقیقه مقام اول، هانیه خورسند از پارس جنوبی با زمان ۱.۵۴.۶۵ دقیقه مقام دوم و آیلین کریمی از میداف با زمان ۱.۵۹.۴۹ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.
در روئینگ تکنفره ۵۰۰ متر سبک وزن ساقی ملکی از پارس جنوبی با زمان ۱.۵۸.۹۸ دقیقه مقام اول، مهنا حاج حسینی از دانشگاه آزاد با زمان ۲.۰۲.۱۰ دقیقه مقام دوم و سوها فخری از تکرو با زمان ۲.۰۶.۲۷ دقیقه مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در روئینگ دونفره ۵۰۰ متر مهسا جاور و زینب نوروزی از دانشگاه ازاد با زمان ۱.۳۹.۵۱ دقیقه مقام اول، فاطمه مجلل و نازنین ملایی از پارس جنوبی با زمان ۱.۴۱.۴۶ دقیقه مقام دوم و مریم امید پارسا و شکیبا وقوفی از میداف با زمان ۱.۴۸.۱۳ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.
در فینال B روئینگ امدادی ۴ در ۲۵۰ متر بانوان تکرو مقام اول، مهام پرتو مقام دوم و آینده سازان پارس مقام سوم را به دست آوردند.
در فینال A روئینگ امدادی ۴ در ۲۵۰ متر پارس جنوبی با ترکیب فاطمه مجلل، کیمیا زارعی، هانیه خورسند و نازنین ملایی با زمان ۳:۴۱:۳۳ دقیقه اول، دانشگاه آزاد با ترکیب مریم کرمی، زینب نوروزی، مهسا جاور و مهنا حاجی‌حسینی با زمان ۳:۴۵:۳۴ دقیقه مقام دوم و تیم میداف با ترکیب ملیکا سلطانی، مریم امیدی‌پارسا، آیلین کریمی و شکیبا وقوفی با زمان ۴:۰۷:۵۱ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.
بر این اساس در پایان لیگ برتر روئینگ بانوان دانشگاه آزاد با ۱۹۰ امتیاز عنوانک قهرمانی را به دست آورد. پارس جنوبی با ۱۸۵ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و میداف با ۱۱۶ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=41301

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.