مختار صیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سال گذشته در مسابقات قهرمانی کشور که با حضور کمیته فنی و فدراسیون کبدی در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار شد تعداد ۶۰ ورزشکار در مرحله اولیه برای حضور در تیم ملی انتخاب شدند.

وی با اشاره به اینکه هشت نفر از ورزشکاران کرمانشاهی در مرحله اولیه انتخاب شده بودند، افزود: پس از بررسی و گذراندن مراحل مختلف برای انتخاب نهایی تعداد ۲۵ نفر راهی اردوهای آمادگی تیم ملی شدند که از این تعداد ۶ نفر از ورزشکاران کرمانشاهی نیز حضور دارند.

رئیس هیأت کبدی استان کرمانشاه تصریح کرد: با اعلام فدراسیون کبدی هفتمین مرحله اردوهای تیم ملی بانوان و نهمین مرحله از اردوهای تیم ملی آقایان ایران برای حضور در مسابقات ۲۰۲۲ هانگژو از ۲۳ فروردین ماه آغاز شده است.

صیدی با اشاره به اسامی بازیکنان کرمانشاهی دعوت شده به تیم ملی، بیان کرد: اردوهای تیم ملی بانوان تا چهار اردیبهشت ماه سال جاری با حضور سه ورزشکار کرمانشاهی آزاده صیدی، اسماً فخری و فاطمه کرمی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: همچنین در بخش آقایان نیز سه ورزشکار کرمانشاهی میلاد احمدی، محمد قربانی و محمد امین نصرتی تا هشت اردیبهشت در اردوی آمادگی تیم ملی به سر خواهند برد.

صیدی خاطر نشان کرد: اردوهای آمادگی در استان تهران در حال برگزاری است و در نهایت تیم ملی کبدی ایران برای شرکت در مسابقات آسیایی هانگ ژو چین شهریور ماه سال جاری اعزام خواهد شد.

منبع : مهر