• امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳

حریفان نماینده ایران در والیبال باشگاه‌های آسیا مشخص شدند

  • 23 فروردین 1402 - 13:53
حریفان نماینده ایران در والیبال باشگاه‌های آسیا مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست‌وسومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت به میزبانی بحرین برگزار می‌شود و تیم شهداب یزد به نمایندگی از کشورمان در این مسابقات حضور خواهد داشت.
این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه مقدماتی زیر آغاز می‌شود:
گروه A: الاهلی (بحرین)، کورین ایر جامبوز (کره‌جنوبی)، کانبرا هیت (استرالیا) و جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
گروه B: شهداب یزد (ایران)، گاز جنوب (عراق)، تایچونگ بانک (چین‌تایپه) و کام ایر (افغانستان)
گروه C: سانتوری سانبردز (ژاپن)، دیاموندفود فاین چف (تایلند)، بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) و خایپیل (یمن)
گروه D: آتیرائو (قزاقستان)، پلیس (قطر)، آسپرینگ (هنگ‌کنگ) و اسپورتینگ (کویت)
بدین ترتیب تیم شهداب یزد قهرمان لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ ایران، روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه ۲۴ تا ۲۶ فروردین در مرحله مقدماتی به ترتیب به مصاف گاز جنوب (عراق)، کام ایر (افغانستان) و تایچونگ بانک (چین‌تایپه) می‌رود.
برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان به وقت تهران به قرار زیر است:
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – تایچونگ بانک (چین‌تایپه)بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – خایپیل (یمن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
پلیس اسپورت (قطر) – آتیرائو (قزاقستان)گاز جنوب (عراق) – شهداب یزد (ایران)
ساعت۱۷:
دیاموندفود فاین چف (تایلند) – سانتوری سانبردز (ژاپن)کانبرا هیت (استرالیا) – کورین ایر جومبوز (کره‌جنوبی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی (بحرین) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)آسپرینگ (هنگ‌کنگ) – اسپورتینگ (کویت)
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – شهداب یزد (ایران)بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – سانتوری سانبردز (ژاپن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
خایپیل (یمن) – دیاموندفود فاین چف (تایلند)تایچونگ بانک (چین‌تایپه) – گاز جنوب (عراق)
ساعت ۱۷:
پلیس (قطر) – اسپورتینگ (کویت)کانبرا هیت (استرالیا) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی اسپورت (بحرین) – کورین ایر جومبوز (کره‌جنوبی)آتیرائو (قزاقستان) – آسپرینگ (هنگ‌کنگ)
سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:کام ایر (افغانستان) – گاز جنوب (عراق)سانتوری سانبردز (ژاپن) – خایپیل (یمن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – دیاموندفود فاین چف (تایلند)شهداب یزد (ایران) – تایچونگ بانک (چین‌تایپه)
ساعت ۱۷:پلیس (قطر) – آسپرینگ (هنگ‌کنگ)کورین ایر جومبوز (کره‌جنوبی) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:الاهلی (بحرین) – کانبرا هیت (استرالیا)اسپورتینگ (کویت) – آتیرائو (قزاقستان)
مسابقات در مرحله دوم از روز پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت در چهار گروه جدید پیگیری می‌شود که تیم‌های اول و دوم گروه‌های مقدماتی برای رتبه‌های اول تا هشتم و تیم‌های سوم و چهارم گروه‌های مقدماتی برای جایگاه نهم تا شانزدهم با هم رقابت‌ می‌کنند.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=40550

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.