به گزارش ایسنا، سیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا از ۱۶ تا ۲۳ خرداد با حضور ۱۱ تیم در شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می‌شود و تیم ایران نیز هفتمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه خواهد کرد. 

ملی‌پوشان ایران ساعت  ۶ و ۱۰ دقیقه صبح پنجشنبه، ۱۲ خرداد از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی راهی قطر شدند تا از آنجا به تایلند محل برگزاری این مسابقات اعزام شوند. 

سیده نگار هاشمی، درسا فلاح، سپینود دست برجن، سارینا یعقوبی، ستایش هادی، پریا حاجتمند، شقایق حسن خانی(کاپیتان)، ستایش سادات حسینی، دیانا رشیدی، هدیه طالعی، آسیه حسنی و آتنا شادکین بازیکنان ایران در این دوره از مسابقات هستند. 

این مسابقات در دو گروه برگزار می‌شود که تیم ایران در گروه اول با ازبکستان، تایلند، کره‌جنوبی و استرالیا همگروه است. ژاپن، چین، چین‌تایپه، فیلیپین، هند و قزاقستان هم در گروه دوم قرار دارند. 

برنامه کامل مرحله گروهی این مسابقات به وقت محلی به شرح زیر است: 
دوشنبه ۱۶ خرداد
ایران – استرالیا ساعت ۹
قزاقستان – چین‌تایپه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
فیلیپین – هند ساعت ۱۴
تایلند – ازبکستان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه
چین – ژاپن ساعت ۱۹
 
سه‌شنبه ۱۷ خرداد
کره‌جنوبی – ازبکستان ساعت ۹
فیلیپین – قزاقستان ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
ژاپن – هند ساعت ۱۴
استرالیا – تایلند ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه
چین – چین‌تایپه ساعت ۱۹
 
چهارشنبه ۱۸ خرداد
هند – قزاقستان ساعت ۹
کره‌جنوبی – استرالیا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
چین – فیلیپین ساعت ۱۴
ایران – تایلند ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه
چین‌تایپه – ژاپن ساعت ۱۹
 
پنج‌شنبه ۱۹ خرداد
ازبکستان – استرالیا ساعت ۹
چین – هند ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
ژاپن – قزاقستان ساعت ۱۴
چین‌تایپه – فیلیپین ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه
ایران – کره‌جنوبی ساعت ۱۹
 
جمعه ۲۰ خرداد
فیلیپین – ژاپن ساعت ۹
ازبکستان – ایران ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
قزاقستان – چین ساعت ۱۴
تایلند – کره‌جنوبی ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه
چین‌تایپه – هند ساعت ۱۹
 
تیم‌های شرکت کننده، روز شنبه ۲۱ خردادماه استراحت دارند. 

مراحل نیمه‌نهایی و نهایی نیز روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۲ و ۲۳ خردادماه پیگیری خواهد شد.

در مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های اول و دوم دو گروه مقدماتی برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند و تیم‌های سوم تا ششم نیز برای جایگاه‌های پنجم تا یازدهم با هم مسابقه خواهند داد. 

انتهای پیام

منبع : ایسنا