به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی کارخانه مربی والیبال در خصوص بازی ایران و لهستان اظهار داشت: ما با بضاعت ۴۰ الی ۵۰ درصدی به مسابقات رفتیم و بعد از بازی سرمربی تیم لهستان بازی بازیکنان تیم ما را تحسین کرد. در حال ساختن تیم جدید هستیم و برخی از آنها هم آسیب دیده بودند، اما بازی به بازی بهتر شدیم.

کارخانه در گفتگو با برنامه صبح و ورزش شبکه رادیویی ورزش بیان داشت: به آقای عطایی و همکارانش بهترین نمره را می‌دهیم. کادر فنی هنر خود را نشان داد و با صبوری و تحمل در مورد انتقادات بعد از باخت در برابر ژاپن و هلند، باعث شد بازیکنان بعد از آن خودشان را پیدا کنند. برد برابر آمریکا و لهستان خودباوری ما را بیشتر کرد. هر چه جلوتر آمدیم تیم منسجم‌تر شد. ما این بازی‌ها را تیمی بردیم.

وی خاطرنشان کرد: ما چهار بازی پا به پای لهستانی‌ها بازی کردیم. لهستان تیم اول دنیاست. هر کاری که لازم بود کادر فنی و بازیکنان ما انجام دادند. یادمان نرود ما با بضاعت ۴۰ الی ۵۰ درصدی بودیم. در بازی پنجم شروع خوبی نداشتیم و زمانی در ۱۵ تایی عقب باشیم کار سخت‌تر می‌شود.

این مربی والیبال بیان کرد: به آینده این تیم خیلی می‌توان امیدوار بود. صادقانه باید گفت در والیبال راه روشنی داریم و باید تجربه کسب کنیم تا روند تیمی قوی‌تری را داشته باشیم.

وی در پایان گفت: ما نسبت به سال گذشته با مربی خارجی، امسال عملکرد بهتری داشتیم.

منبع : مهر