مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه روز گذشته پنج حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان رخ داده است، ابراز داشت: واژگونی خاور در کیلومتر ۶۳ محور شاهرود – میامی، انحراف از جاده پژو پارس و برخورد آن با گاردریل در کیلومتر ۹۴ جاده دامغان – سمنان و واژگونی پژو ۴۰۵ در حوالی سردرده گرمسار منجر به مصدومیت هشت نفر شده است.

وی ضمن بیان اینکه روز گذشته دو مورد حادثه فوتی نیز در محورهای استان سمنان به وقوع پیوسته است، افزود: تصادف یک دستگاه خودروی سنگین با پژو پارس بعد از عوارضی گرمسار به قم یک کشته و سه مصدوم برجای گذاشت و همچنین در انحراف از جاده، سقوط از پل و حریق تریلی در کیلومتر ۳۰ محور سرخه_آرادان یک نفر جان خود را از دست داده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه از یکم مرداد ماه لغایت دهم مرداد ۱۰ نفر در حوادث رانندگی جان باختند، ابراز داشت: یکم مردادماه تصادف پژو ۴۰۵ با پژو ۴۰۵ کیلومتر ۲۴ محور شاهرود – گرگان سه فوتی، دوم تیرماه تصادف برلیانس و پراید کیلومتر ۱۷ محور دامغان به جندق یک فوتی، چهارم مرداد تصادف کامیون و خودرو پژو جی. ال. ایکس در کیلومتر ۱۶۸ محور معلمان_دامغان سه فوتی، هفتم مردادماه انحراف یک آمبولانس خصوصی در محور آرادان_سرخه یک فوتی گزارش شده است.

محمد خانی با بیان اینکه در حادثه سیل چند روز گذشته ۱۴۴ نفر در جاده‌های استان سمنان امداد رسانی شدند، تصریح کرد: ۲۲ تیم شامل ۸۳ نفر به مناطق مختلف استان اعزام شدند و همچنین تیمی نیز به عنوان پشتیبانی در عملیات امدادرسانی سیلاب امداد زاده داوود مشارکت داشته است.

وی با بیان اینکه سیلاب در استان سمنان جان دو کارگر پیمانکار منابع طبیعی را در حوزه گرمسار گرفت، افزود: روز گذشته با پیدا شدن پیکر این دو نفر عملیات به پایان رسید.

منبع : مهر