به گزارش ایسنا و به نقل از البیان، تیم ملی فوتبال مصر خود را آماده جام ملت‌های آفریقا می‌کند که قرار است به میزبانی کامرون برگزار شود.

کارلوس کی‌روش قرار است که به زودی فهرست خود را برای حضور در این رقابت‌ها اعلام کند. در فهرست کی‌روش قرار است که نام محمد شریف و محمد مجدی افشه هم قرار گیرد.

این دو بازیکن پیش از این به خاطر درگیری با کی‌روش از اردوی تیم ملی خط خورده بودند که این انتقادهای زیاد از سرمربی پرتغالی را به دنبال داشت.

محمد شبانه روزنامه‌نگار مصری اعلام کرد که کی‌روش بعد از رای‌گیری و مشورت با کادر فنی خود در نهایت تصمیم گرفته که افشه و محمد شریف را به اردو فرا خواند. او گفت: در بین کادر فنی مصر بر سر دعوت کردن افشه و محمد شریف اختلاف وجود دارد و کی‌روش در نهایت مجبور به رای گیری درباره این دو بازیکن شد. در نهایت بیشتر کادر فنی موافق دعوت کردن آنها هستند و کی‌روش هم این دو بازیکن را در فهرست قرار داده است.

به گزارش ایسنا، کی‌روش در حالی زیر فشار منتقدان مصری این تغییر نظر را انجام داده است که در تیم ملی ایران همواره حرف، حرف خودش بود و حتی تغییرات مدیریتی در فدراسیون نیز با نظر او انجام می‌شد.  

انتهای پیام

منبع : ایسنا