احمد وحیدی وزیر کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر، در رابطه با شهادت یک عضو سپاه محمد رسول الله تهران که روز گذشته با ضرب گلوله در نزدیکی منزل مسکونی خود به شهادت رسید، در رابطه با اینکه آیا حادثه تروریستی بوده یا توسط اراذل و اوباش صورت گرفته است، اظهار داشت: دستگاه‌های اطلاعاتی باید روی جزئیات این موضوع کار کنند اما ظاهر کار، تروریستی به نظر می‌رسد.
وی عنوان کرد: اینکه تروریست‌ها در کشور حضور دارند و از سوی گروهک‌های ضد انقلاب، دشمنان خارجی و سرویس‌های اطلاعات خارجی حمایت می‌شوند واقعیت دارد.
وزیر کشور تاکید کرد: ترور در مقاطع دیگر نیز اتفاق افتاده است و طبیعتاً آنها به دنبال خشن سازی بیشتر و ایجاد اتفاقات ناگواری هستند و با موارد بسیار متعددی از آنها توسط دستگاه‌های اطلاعاتی برخورد شده و جمع آوری و مواردی هم بوده است که به دلیل قدرت دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی دستگیر شدند.
بر اساس این گزارش، این پاسخ وزیر کشور در حالی مطرح شد که امیراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور پیش از این اعلام کرده است: «حادثه تیراندازی منجر به فوت یکی از کارکنان سپاه پاسداران اقدام تروریستی نبوده است.»
گفتنی است، روز گذشته قاسم فتح الهی پاسدار سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در درب منزلش به ضرب ۴ گلوله هدف اقدام تروریستی قرار گرفت.